Аутсайдери Вищої ліги сильнішого не виявили

В сьомому турі футзальні команди НУФВСУ та КНТЕУ зіграли останній свій матч в 2018 році. Гра відбулась 20 грудня в спортивному залі Національного університету фізичного виховання та спорту України.

До цієї гри у обох команд ситуація була майже ідентична в плані здобутих очок. НУФВСУ програли всі свої зустрічі, натомість КНТЕУ здобули одну нічию і, як наслідок, лише один заліковий пункт. Хоча обидва колективи вели боротьбу майже в кожному матчі та доставили чимало клопоту своїм суперникам, та обом колективам не вистачило досвіду. Команда НУФВСУ значно омолодила свій склад, а у новачків Вищої ліги з «торгового» дався взнаки брак досвіду виступів на високому рівні. Проте в очному протистоянні вони мали змогу завершити для себе перше коло змагань на мажорній ноті. Першу нагоду відкрити рахунок в матчі мав Денис Хруль, але на його удар зреагував голкіпер суперника. Кілька хвилин потому гості відповіли нагодою Андрія Рибака, який завдяки пасу Дмитра Кушнірова міг відкривати рахунок в матчі, але пробив точно у воротаря НУФВСУ. Загалом гра була рівною, без великої кількості нагод і вболівальникам хотілось більше креативу та ініціативності від гравців на майданчику. На останній хвилині першого тайму сміливість взяти гру на себе з’явилась у Дмитра Кушнірова, який протягнув м’яч по лівому флангу та поцілив під дальню стійку воріт Дмитра Семенова. Гол у роздягальню у виїзному матчі давав надію побачити у другій половині гри більш видовищну гру від команд.

По перерві гості могли відзначитись вдруге, коли в центрі майданчика Артем Ільченко самотужки поцупив м’яч у захисника та вийшов віч-на-віч з голкіпером НУФВСУ, але його удар на себе прийняла стійка воріт. Своїм влучанням у стійку відповів активний Денис Хруль, який прийняв точну передачу від воротаря та пробив у ближню штангу. Згодом знову стійка врятувала гостей від пропущеного м’яча, після удару Олександра Овчіннікова. Підопічні Тараса Чопілко притиснули суперника до власних воріт і гол назрівав. На 38-й хвилині Денис Хруль скинув п’ятою м’яч на Андрія Садовського, який пробив несильно, але точно в кут воріт Дмитра Ларченко, який був безсилим у даній ситуації. Гості мали нагоду вирвати перемогу, але невезіння Артема Ільченко завадило йому реалізувати ще один вихід на побачення з воротарем. Тож 1:1 і цілком закономірна нічия двох команд з дна турнірної таблиці. Натомість слід привітати команду НУФВСУ, яка здобула перше своє очко в поточному сезоні.