У першій битві року НПУ не залишає шансів «Грінченківцям»

Лідер Вищої ліги з футзалу НПУ ім. Драгоманова приймав середнячка КУ ім. Грінченка. Сенсації, здавалось б, не мало бути, але це перша гра після місячної перерви і хто знає як могли розвиватись події.

Драгоманівці вже на перших секундах матчу пошили в дурнів оборону Грінченківців і повели в рахунку. Не збавляючи темп гри, вони продовжили атакувати і забили вдруге. Потім здавалося, що Грінченкіаці взяли ситуацію під контроль і ось ось мають забити, але натомість Драгоманівці на сьомій хвилині потроїли рахунок. Чергова обрізка Грінченківців призводить до контратаки НПУшників і ті роблять рахунок розгромним 4-0. Декілька хвилин тривало затишшя поки наприкінці зустрічі Драгоманівці не забили пятий і шостий м’ячі. Обидва гола було забито в пусті ворота, до вірного розігравши захисні ряди Грінценківців. Все-таки блакитно-чорним вдалося забити, але це скоріш була випадковість. Нападник зміг в останню мить проштовхнути м’яч перед голкіпером. За рахунку 6-1 команди пішли на перерву і здавалось, що матч можна завершувати.

Але ні. Дуже рівно виглядала гра в другому таймі. Поки на 27 хвилині  зі стандарту і на 29 хвилинах Драгоманівці не продовжили феєрію голів. Повний розгром - 8-1. Втративши концентрацію Грінченківці пропустили дев’ятий і десятий голи в дуже простих ситуаціях. Втома після місячної відсутності ігрової практики давалася в знаки і заключні хвилини команди провели в центрі поля, обмінюючись поодинокими невлучними ударами.

Отже, 10-1, очікувана перемога збірної НПУ ім.Драгоманова, які міцно закріпляються на першій сходинці і намагатимуться там утриматись протягом весняної частини чемпіонату.