НУФВСУ громлять «драгоманівок» й очолюють таблицю

Надзвичайно цікавий матч нас очікував в рамках сьомого туру вищої жіночої ліги. Два лідера турнірної таблиці зійшлися у очній дуелі.  Збірна НПУ “Біличанка” приймала у себе жіночу збірну НУФВСУ. «Драгоманівки» наколотили 43 м’ячі  за  три попередні гри з «темними конячками» Вищої ліги, але сьогодні їх очікувало справжнє випробування на міцність.              З дуже палкою підтримкою приїхали Інфізівки на поле Біличанок. Вболівальники Інфізу гнали своїх вперед під акомпанементи дудок і хлопалок і  це принесло плоди. Вже на третій хвилині їхні улюблениці повели в рахунку. Шикарний індивідуальний прохід здійснила Пушенко Марина. Але вже через хвилину Драгоманівки відквитались зусиллями Анни Шульги. А далі була запекла боротьба з дуже гострими моментами у обох воріт. Дуже цікавий матч двох рівних висококласних команд ми спостерігали. Все та ж Пушенко Марина за хвилину до кінця першого тайму забила шикарний м’яч як для футзалу: ударом з центра поля вона поклала кулястого в дев’ятку. Тож на перерву жіноча збірна Інфізу пішла у гарному настрої.

 


Дуже напружено розпочалась друга половина зустрічі.  Точилась боротьба за м’яч, команди обмінювались моментами. І ось на 25 хвилині «Біличанки» вдруге за матч зрівляли рахунок. Але вже зовсім скоро Інфізкам вдалося впихнути м’яч після помилки голкіперки хозяйок і знову вийти вперед. Драгоманівки розізлились і на ворота Інфізок посипався шквал ударів. За одну хвилину вони нанесли п’ять ударів в площину воріт!, але жоден не увінчався голом.  Але цей натиск тривав не довго і у двох прекрасних контратаках Інфізівки зробили рахунок 5-2. До кінця залишалось десять хвилин і надії на порятунок  ставали мріями для Драгоманівок.  До того ж всього в заключну десятихвилинку серйозну травму отримала краща бомбардирша команди – Сидоренко Анна, яка з допомогою подруг по збірній під оплески трибун покинула поле. Тим часом фортуна повністю відвернулась від «Біличанок», а майстерність Холод Ксенії і Пушенко Марини принесла плоди в двох обрізках на 32 і 36 хвилинах.


Тож 7-2, впевнена перемога жіночої збірної НУФВСУ, яка приносить їм одноосібне лідерство в турнірній таблиці. Будемо сподіватись, що ця сенсаційна поразка «Біличанок» дасть їм натхнення і спортивну злість в наступних матчах.

Яценко Володимир

Матеріал підготовлено за підтримки офіційного партнера ФАСК - Parimatch.ua   
www.parimatch.ua   
www.facebook.com/parimatch.ua   
vk.com/pari_match_ua

 
2 лютого 2016

 681 перегляд

 
 
123123