Розгромна поразка «шевченківців» в домашніх стінах

Четвер, 28 листопада ознаменувався ще одним поєдинком чемпіонату міста Києва з футзалу між університетськими командами. Цього разу зустрічались КНУ та КНУФВСУ, які знаходились на сусідніх позиціях в групі А.

Оскільки між собою зустрічались команди, то очікуваним був обережний початок у виконанні обох суперників. Перші десять хвилин ознаменувались обопільними атаками команд, проте все-таки гості атакували частіше та гостріше. Що почало приносити свої дивіденди вже на десятій хвилині, саме тоді Владислав Хоменко своїм ударом відкрив рахунок. Опісля здавалося, що підопічні Давиденка почнуть атакувати дещо сміливіше, адже "шевченківці" мало загострювали гру, здебільшого контролюючи м’яч в центрі майданчику. Але натомість глядачі вже до кінця першого тайму мали повністю вбиту інтригу в матчі. Спочатку Євгеній Кукалєв подвоїв перевагу «інфізівців», а потім під за навіс тайму класним дальнім ударом Андрій Садовицький під поперечину й зовсім довів рахунок до непристойних 0-3.

Другий тайм розпочався взагалі неочікувано для всіх присутніх в спорткомплексі. Адже після над впевнених 0-3 частина людей очікувала продовження розгрому, а частина просто збиралася переглядати логічне завершення гри. Але КНУ-вці таки 5 хвилин гри виглядали переконливіше за гостей. В проміжку 24-тої та 25- тої хвилин господарям двічі вдалося забити та скоритити відставання від КНУФВСУ до мінімального. Спочатку вивірену комбінацію у воротарській гостей завершив Роман Скиданчук, а потім активними діями у відборі відзначився Олексій Тараненко, який обікравши суперника на його ж половині поля, проткнув м’яча повз голкіпера.  Немало важливим фактом стало й те, що на другу половину матчу тренер КНУ пішов ва-банк, випустивши граючого голкіпера. Та навіть локальний успіх на початку тайму не допоміг господарям здійснити камбек.  Голи Дениса Хруля, Богдана Прилюдька та Олександра Ліфера просто стали квітесенцією переваги «фізкультурників». До речі один з голів Хруля та взяття воріт Ліфера були виконані дальніми ударами в порожні ворота. Тож, ризик Давиденка таки не виправдав себе.

Болючі 2-7 для КНУ від КНУФВСУ показали, що незважаючи на сусідство в турнірній таблиці дві команди поки знаходяться на абсолютно різних полюсах за якістю гри.