Перші здобутки «АКФ» та ВІТІ у напруженій боротьбі

У четвер, 28 листопада на паркеті спортивного комплексу Національного авіаційного університету місцевий колектив «АКФ» приймав гостей з ВІТІ ім. Героїв Крут в рамках четвертого туру групового етапу змагань з футзалу серед студентських команд Києва.

До цієї зустрічі команди ще не здобували очок, але вже були знайомі одна з одною за минулорічними виступами в Першій лізі. Гра видалась абсолютно рівною, адже кожна команда прагнула якомога швидше перервати програшну серію. Гості відкрили рахунок вже на 3-й хвилині матчу, коли непогану комбінацію своєї команди завершив точним ударом Валерій Пасєка. Після цього взяття воріт гра заспокоїлась і фактично пів тайму, команди пристрілювались, але певною перевагою володіли господарі майданчику, яким необхідно було відіграватись. Вдалось їм це зробити аж на 15-й хвилині, коли акцентований простріл партнера замкнув Віталій Грушко. Гравці ВІТІ не опустили рук і фактично вже у наступній атаці знову вийшли вперед, завдяки чудовим індивідуальним діям лідера команди – Богдана Кримця. Та на перерву колективи пішли все ж за рівного рахунку. На передостанній хвилині першого тайму Богдан Лойко встановив остаточний результат першої половини гри 2:2.

Друга двадцятихвилинка розпочалась дуже нервово, гравці забагато фолили та більше намагались не дати супернику створити небезпеку біля власних воріт, аніж самотужки вийти вперед в рахунку. Більше небезпечних нагод було у підопічних Ігоря Дайнеко, але підводила реалізація. Втім, на 24-й хвилині гості змогли вийти вперед, завдяки голу свого кращого бомбардира в поточному сезоні – Валерія Пасєки, який оформив дубль в матчі. Зрівняти рахунок в матчі вдалось на 34-й хвилині, завдяки реалізації удару з десяти метрів, а автором точного пострілу став Сергій Кащєєв. Дуже бойова нічия двох непоступливих команд, які ще попсують нерви суперникам в групі Б. Вітаємо їх з першими набраними очками.