«Таврійці» увезли з КНТЕУ свою першу нічию

В понеділок, 25 листопада в спортивному залі Київського національного торговельно-економічного університету відбулась гра 4 туру групи А змагань з футзалу серед студентів, в якому місцева команда приймала гостей з ТНУ ім. Вернадського.

До цього поєдинку, гості не здобували очок, але з перших хвилин дали зрозуміти, що просто так вони здаватись не мають наміру. Вже на 3-й хвилині, кращий бомбардир ТНУ Алім Ягьяєв забив вже сьомий гол в поточному сезоні та відкрив рахунок в матчі. Асистував йому Євген Власенко, який покотив м’яч під удар партнеру з аута. Кілька хвилин знадобилось господарям, аби прийти до тями і вже на 8-й хвилині рахунок було зрівняно. Капітан КНТЕУ Богдан Антоненко обігрався в стінку з Дмитром Піщаним, завдяки чому перший опинився перед порожніми воротами та відправив м’яч у сітку. Далі гра проходила під диктовку господарів, трохи її пожвавив вихід на поле Владислава Мовсисяна, який мав кілька непоганих нагод, але на місці був голкіпер, або просто трохи не щастило «сімці» зелених. Але на перерву підопічні Свтлани Головіної пішли, ведучи в рахунку. Микола Весельський непогано розібрався під час метушні в карному майданчику суперника та примудрився пробити. В перерві гостям необхідно було подумати, що змінити, аби в другій половині гри пробувати поборотись за очки.

Вже на перших хвилинах другого тайму чудову нагоду зрівняти рахунок мав знову Ягьяєв, але його потужний удар зі штрафного потягнув Вадим Береговий. Господарі відповіли стовідсотковою нагодою для свого капітана, але Антоненко не влучив з кількох метрів у порожні ворота. Згодом міг збільшувати перевагу Микола Весельський, але також не зміг пробити з дуже вигідної позиції. «Таврійці» не пробачили супернику такі проблеми з реалізацією і на 36-й хвилині Євген Власенко обігрався в стінку з Русланом Османовим та пробив у дальній нижній кут воріт. А згодом гості могли й вирвати перемогу, але удар з 10 метрів за 6-й командний фол не реалізував Власенко. Матч завершився із рахунком 2:2 і КНТЕУ має бути прикро втрачати очки в такому поєдинку, але слід віддати належне команді ТНУ ім. Вернадського, які грали до фінального свистка та з великим бажанням, навіть після стартових трьох поразок.