Хетр-трик Ставничого допоміг команді НУБіПУ здолати суперника на виїзді

У четвер, 21 листопада на паркеті спортивного комплексу Національного університету фізичного виховання і спорту України відбулась гра третього туру в групі А змагань з футзалу серед студентських команд столиці, в якій місцева збірна приймала колектив з Національного університету біоресурсів і природокористування України.

В минулому турі, команда НУБіПУ втратила очки в поєдинку з КНТЕУ, тричі по ходу поєдинку ведучи в рахунку, але в підсумку було зафіксовано фінальний результат 3:3. Натомість НУФВСУ підійшло до цієї гри в гарному гуморі, адже на минулому тижні здобули впевнену перемогу на «європейцями». З перших хвилин гри було помітне бажання гостей реабілітуватись за прикру втрату очок і саме вони взяли гру під власний контроль. Проте першу небезпечну нагоду мали саме гравці «інфізу», Денис Хруль розібрався з опонентами на фланзі, але пробив повз ближній кут воріт. А вже на 8-й хвилині рахунок в матчі було відкрито, завдяки чудовому удару зі штрафного в нижній кут від Олега Ставничого. Вже у наступній атаці подвоїти рахунок міг Олексій Заїка, але на заваді цьому став каркас воріт – м’яч влучив точно у хрестовину. Гості притиснули свого суперника, але ті оговтались лише на 16-й хвилині та змогли зрівняти рахунок. Євген Кукалєв вийшов на ударну позицію та прошив голкіпера суперників. До перерви команда НУФВСУ навіть могла вийти вперед, але Денис Хруль не дотягнувся до м’яча, після прострілу партнера, а удар зі штрафного від Олександра Ліфера потягнув Андрій Євтушок. Тож на перерву команди відправились за рахунку 1:1 і найцікавіше залишили на другу половину матчу.

По перерві команди грали на зустрічних курсах, створювали чимало небезпечних нагод, але непогано грали голкіпери та трохи не щастило атакуючим гравцям. Як, наприклад, у випадку з ударом боковими ножицями від Олега Ставничого, який трохи не влучив у ворота та міг би повторити акрабатичний етюд Артура Розсолодіна, який забив фантастично красивий гол у ворота «Авіатору». Команди почали помітно нервувати та забагато порушувати правила і цією метушнею скористались гості, а Ставничий Олег оформив дубль на 31-й хвилині гри. А ще через сім хвилин Ставничий оформив хет-трик, реалізувавши ще один штрафний удар з вигідної позиції. Господарі відповіли майже одразу, коли Денис Хруль точним ударом реалізував чисельну більшість. Але гра з п’ятим польовим зіграла злий жарт з командою «інфізу» і під завісу матчу вони пропустили четвертий м’яч від Олексія Заїки, який збивав у порожні ворота. Тож 4:2 і НУБіПУ цілковито реабілітується за втрату очок в минулому турі.