НУХТ очолює групу Б

В середу, 27 листопада на паркеті спортивного комплексу Національного університету харчових технологій, місцева команда приймала колектив «Політехнік» в рамках 4 туру змагань з футзалу серед студентів.

Підопічні Тараса Шпички є фаворитом своєї групи та прагнуть збільшити відстань від переслідувачів ще до перерви, аби не мати проблем у другій половині сезону, адже хлопці беруть участь у чималій кількості футзальних турнірів. Натомість «політехніки» в цьому сезоні не схожі на ту команду, з якою кожному супернику було дуже важко здобувати очки. На правах фаворита, «харчовики» чудово розпочали цю гру. На перших хвилинах рахунок в матчі міг відкрити Сергій Макаренко, але з вигідної позиції не переграв голкіпера гостей. Та вже на 4-й хвилині незмінний лідер команди НУХТ Руслан Савенко прибрав захисника на замасі та пробив точно в кут воріт. Надалі гру впевнено контролювали господарі поля, а команда з КПІ шукала шляхи до взяття воріт у контр-атаках. Чимало нагод мали «червоні», але надійно на лінії воріт стояв голкіпер гостей. В середині першого тайму Савенко міг оформити дубль, але його удару з лінії карного майданчику на заваді стала поперечка воріт. На перерву команди таки пішли за рахунку 2:0, а автором другого взяття воріт став Богдан Корольчук на 16-й хвилині, пробивши в ближній від себе кут. Майже одразу Корольчук міг робити рахунок 3:0, але не зміг пробити по порожніх воротах, прийнявши м’яч спиною до них. «Політехніки» відповіли змарнованим виходом віч-на-віч з голкіпером від Владислава Запісецького, якому трохи не пощастило в моменті. Тож 2:0 і команди пішли на перерву за комфортної переваги господарів в рахунку та по грі.

На другу двадцятихвилинку підопічні Тараса Шпички вийшли налаштовані так, наче вони програють в два м’ячі та з перших хвилин почали тиснути на володіння суперника. Але таке налаштування зіграло з ними злий жарт і на 22-й хвилині одна з нечисельних контр-атак гостей завершилась взяттям воріт від Віталія Шаповалова, який взяв гру на себе, змістився під ліву ногу та непогано приклався до м’яча. Відігравши один м’яч, «політехніки» повірили свої сили та почали більше уваги приділяти своїм атакам, але взнаки давалися велика кількість помилок та різниця в досвіді гравців команд. На 25-й хвилині Сергій Макаренко реабілітувався за втрачену нагод на старті поєдинку і знову збільшив перевагу в рахунку до двох м’ячів. Але вже за хвилині гості знову відіграли один гол. Все розпочалось із вдалого відбору в центрі поля від капітана КПІ Віталія Шаповалова, який віддав на Івана Олійника, а той в свою чергу бездоганно розібрався в епізоді. До 32-ї хвилини гра була рівною, аж поки гол-красень точним ударом в ближній кут, на свій рахунок записав Андрій Поліщук. Шансів на здобуття очок у підопічних Сергія Журавльова фактично не залишилось, тому команди забили ще по одному голу в матчі, який завершився із рахунком 5:3 на користь колективу НУХТ. Богдан Корольчук оформив дубль, а за «Політехнік» забив Ярослав Дулько. Таким чином «харчовики» мають в своєму активі 12 набраних очок, після стартових 4 турів і на відстані однієї перемоги від переслідувачів. А команда з НТУУ «КПІ» ім. горя Сікорського мають в активі лише одну нічию, що зовсім не схоже на цю команду з іменем в студентському футзалі м. Києва.