Перший ігровий день Кубку України серед жіночих студентських команд

У Києві стартував дебютний розіграш Кубку України з футболу серед жіночих студентських команд. Ініціатором цього турніру стала Всеукраїнська футбольна асоціація студентів. 

Приємно відзначити, що столичні заклади вищої освіти представлені на турнірі одразу двома командами – «Збірна університетів м. Києва» та команда Київського університету ім. Бориса Грінченко. Участь у відкритті турніру взяв Президент футбольної асоціації студентів м. Києва – Вадим Місюра.

В середу, п’ятого грудня о 12:00 "Збірна університетів Києва" протистояла "Юності-Політеху" з Чернігова. Матч вдався на славу. Вже в першому таймі команди забили 6 голів. Відкрити рахунок вдалося киянкам. Ірина Кушнір точним ударом по воротах суперниць відкрила лік голам на турнірі. За дві хвилини Христина Козуб рахунок зрівняла, але ненадовго. Кушнір знову нагадала про себе та вдруге вивела "Збірну університетів Києва" вперед.

На 26-й хвилині стало зрозуміло, що обидві футболістки вирішили посперечатися за звання найкращої бомбардирки турніру. Козуб зробила рахунок 2:2. Киянки не були задоволені цим та зусиллями Кушнір знову вийшли вперед - 3:2. Розбавити обстановку вирішила Анастасія Мажара, яка забила шостий м'яч у матчі.

Друга 45-хвилинка стала далеко не такою насиченою на гола. Кушнір у дебюті тайму поставила "крапку" в голепаді цього поєдинку. 

Таким чином, 4:3 - "Збірна університетів Києва" стала першим фіналістом Кубку України з футболу серед жінок-студентів.

05.12.2018, 12:00, м. Київ, ст. "КНТЕУ", "Збірна університетів Києва" 4:3 "Юність-Політех"
Голи: 18', 22', 28', 47' Кушнір - 20', 26' Козуб, 34' Мажара

Футболістки "КУБГу" обіграли сумський "СумДУ" 6:0. Хет-трик на рахунку Олени Галак, дубль Марії Мисловської та гол Анастасії Пругло дозволили киянкам вийти до фіналу та скласти пару "Збірній університетів Києва" в боротьбі за перемогу в Кубку. Поєдинок розпочнеться 6-го грудня о 14:00.

"Юність-Політех" зіграє із "СумДУ" в матчі за 3-є місце. Початок матчу о 12:00.

Джерело інформації: vfas.org.ua/uk/news/8806/

 

 
6 грудня 2018

 149 переглядів

 
 
123123