КНУ ім. Шевченка поступається в рідних стінах

4 грудня, у Першій лізі відбулися змаганя з футзалу, в шостому турі, до команди КНУ ім. Шевченка завітали однолітки з Таврійського національного університету ім. В. І Вернадського . Гра проходила на полі спортивного комплексу КНУ ім. Шевченка.

З початком першого тайму команди не стали одразу ж стрімголов атакувати, а взяли тактику обережно перепасовуватися в центрі поля. Відтак перший момент у господарів виник лише на п’ятій хвилині, Андрій Пішта гарно прострілював на дальню стійку але влучити у ворота Олексію Тараненко не вдалося. Цікавий епізод стався на 8 хвилині коли воротар гостей Фікрет Аблаєв відбивши удар впритул одразу ж почав власну атаку, протягнувши мяч через усе поле пробив просто по центру воріт в свого візаві. А перший гол стався на 10 хвилині, все зробив Алім Ягьяєв він пробіг по правому флангу та прострілив на дальню стійку де самотній Євген Власенко без перешкод переправляє мяч у сітку воріт суперника. Не пройшло п’яти хвилин як гравці ТНУ ім. Вернадського повторили свій гол забитий декількома хвилинами раніше, Алім Ягьяєв прорвався по флангу  та прострілив на Євгена Власенка, і от вже перевага гостей в два м’ячі стає досить відчутною. Впродовж останніх хвилин першого тайму гості досить завзято атакували і це вилилось у забитий третій гол, на 20 хвилині Руслан Османов отримав мяч перед карним майданчиком пробив в один дотик але мяч влучивши у захисника повернувся до нього і він вже другий ударом посилає мяч у сітку воріт. Отже рахунок першого тайму 3:0 на користь гостей.

На другий тайм команда господарів вийшла налаштована скоротити відставання у рахунку. Про це свідчить те що команда одразу ж з перших хвилин почала створювати моменти та напівмоменти. Так зі штрафного міг забивати Роман Скиданчук, але влучив у голкіпера. Потім був момент Андрія Пішти його на ударну позицію вивели партнери але переграти голкіпера не вдалося. Така націленість на атаку погано вплинула на захист, а від так на 29 хвилині обрізка в центрі поля і Євген Власенко виходить сам на сам з голкіпером і спокійно його переграє та оформлює хет-трик у матчі. Варто відзначити також що цей мяч для Євгена Власенка стає вже 13 в чемпіонаті таким чином він очолює гонку бомбардирів у чемпіонаті. Після цього гості пішли вже в повний ва-банк та стали грати з п’ятим польовим гравцем залишавши ворота без захисту. Цим і скористалися гравці ТНУ ім. Вернадського, на 39 хвилині гол в пусті ворота забиває Віталій Мельник. А вже за хвилину його партнер Алім Ягьяєв забиває шостий мяч та доводить рахунок до розгромного. Але останнє слово було за господарями Меджітмухаммет Хомматлиєв замикає простріл на дальній стійці і встановлює остаточний рахунок на табло 1:6 на користь гостей.

Отже рахунок у матчі 1:6  на користь гостей з ТНУ ім. Вернадського  які здобувають розгромну та другу перемогу у чемпіонаті.