Реванш за фінал розіграшу Кубку

П’ятого грудня на паркеті спортивного комплексу НТУУ «КПІ» місцева команда «Політехнік» приймала колектив НПУ ім. М. Драгоманова, в рамках 4 туру Вищої футзальної ліги серед студентських команд ЗВО столиці.

Минулорічні фіналісти розіграшу Кубку, обидві команди, що мають в своєму складі, чи прийнанні у заявці, гравців з Екстра-ліги. Вони мали що довести один одному після минулорічних баталій за чемпіонство, яке здобули «драгоманівці» та за володіння Кубку ФАСК, який двідвоювали «політехніки». Розпочали команди досить рівно та зважено, ніхто не біг стрімголов вперед, аби відкрити рахунок в матчі, адже обидва колективи дуже чудово себе почувають у швидкісних контр-атаках. Перший небезпечний момент в матчі створили господарі. Капітан КПІ Ілля Федоренко здорово хитнув захисника, але пробив засильно над воротами Максима Бабенко. Гості відповіли небезпечною нагодою наприкінці першого тайму, коли спочатку мав нагоду відкрити рахунок Євгеній Яблонько, а вже у наступній атаці удар Олександра Карбули на себе прийняла стійка воріт Володимира Іваненко. Перший тайм не був перенасичений гольовими нагодами, але багато було боротьби за центр поля та володіння м’ячем, з якою краще впорались гравці НПУ.

По перерві було враження, що Руслан Мішаровський дав своїм підопічним настанову віднестись до цієї зустрічі більш зважено, адже у другому таймі команда НПУ ім. Драгоманова заграла новими барвами. Вже на 23-й хвилині Олександр Сухов віддав точну передачу на голову Олександру Карбулі, який ефектним кивком відкрив рахунок в матчі. Господарі могли відігратись за кілька хвилин, але чудову передачу від партнера по команді змарнував Роман Коробко, який мав з кількох метрів влучати у порожні ворота. Недарма кажуть, що найбільш вразливою команда є саме після забитого м’яча у ворота суперника. Але на цьому слабкість «педагогів» в тому матчі завершилась і вони почали доводити не словом, а ділом чому саме вони очолюють турнірну таблицю Вищої ліги. На 26-й хвилині Віталій Коробка отримав нагоду пробити з розвороту і м’яч опинився в сітці воріт. На 31-й хвилині Олександр Карбула точним пасом вивів один-на-один Артема Мороховця, який впевнено реалізував цю нагоду. А ще за дві хвилини остаточний рахунок в матчі встановив Максим Чеберяк, який також реалізував вихід віч-на-віч з воротарем. Тож матч завершився із рахунком 4:0 на користь колективу НПУ ім. М. Драгоманова, які в чотирьох матчах здобули чотири впевнені перемоги, забивши 18 м’ячів, а пропустивши всього 2. Реванш за фінальний матч розіграшу Кубку вони взяли сповна.