НУХТ не помітив опору НУФВСУ

У середу, четвертого грудня на паркеті спортивного комплексу Національного університету харчових технологій місцева команда приймала збірну НУФВСУ в рамках четвертого туру Вищої ліги з футзалу під егідою ФАСК.

До цього поєдинку колектив НУФВСУ був єдиним, який у цьому сезоні ще не набирав очок, а їхні суперники в минулому турі зіграли внічию з КНТЕУ, що безумовно мотивувало підопічних Тараса Шпички здобути в цьому протистоянні максимум. Господарі вирішили з перших хвилин продемонструвати свої найкращі якості та вже на другій хвилині сильним ударом рахунок відкрив Андрій Полещук. Ще через дві хвилини чудову комбінацію точним ударом завершив Руслан Савенко і господарям необхідно було щось вигадувати, адже відпускати НУХТ на відстань більше трьох забитих м’ячів не рекомендується, якщо маєш бажання здобути бодай один заліковий пункт. Непогану нагоду відквитати один м’яч мав Владислав Хоменко, але не зміг замкнути передачу партнера по команді, пробивши у голкіпера. На 10-й хвилині гості таки відіграли один гол. Замість самостійного взяття воріт, Влад Хоменко краще зіграв на команду, точним пасом вивівши Дениса Хруля на побачення з голкіпером. Десятий номер НУФВСУ без проблем вирішив долю епізоду на користь своєї команди. Але рахунок 2:1 тільки завів команду НУХТ і вони почали декласувати суперника. На 12-й хвилині Андрій Полещук оформив дубль, а асистував йому в цьому Руслан Савенко, який покатив на вільного партнера з аута. Через шість хвилин Руслан і сам оформив дубль, непогано зігравши на підбиранні. Савенко вирішив не зупинятись на досягнутому і ще до перерви оформив хет-трик, завдяки асна 29-й хвилині исту Олега Сіренко. Тож на перерву команди пішли за рахунку 5:1.

Після відпочинку, гості були деморалізовані та майже не мали нагод для неймовірного камбеку. Було кілька нагод, які для них створили самі гравці у червоному, але і їх реалізувати не вдалось. Натомість команда Тараса Шпички спіймала справжній кураж. Можливо на них так вплинуло повернення на поле після важкої травми основного голкіпера Максима Дядюнця, а можливо і прикра втрата очок у минулому турі. Проте свій чудовий гарматний постріл продемонстрував Віталій Дзюба. М’яч пролетів повз голкіпера гостей. В наступному моменті вже Дзюба асистував Олегу Сіренко, який встановив рахунок 7:1. Ще двічі зміг відзначитись Руслан Савенко, який загалом оформив у матчі пента-трик і безумовно претендує на звання кращого бомбардира Вищої ліги другий рік поспіль. А крапку в матчі за кілька секунд до фінального свистка поставив Андрій Пашко. Десять забитих м’ячів, половина з яких на рахунку Руслана Савенко, і команда НУХТ здобуває більш ніж переконливу перемогу над командою Тараса Чопілко.