КНУКіМ наближається до лідера турнірної таблиці

На спортивному паркеті Національного авіаційного університету команда Інституту кримінально-виконавчої служби приймала команду «Університет культури» КНУКіМ. Матч відбувався посеред тижня, 5 грудня, у рамках шостого туру Першої ліги з футзалу.

Досить очікувано з перших хвилин ігровою ініціативою заволоділи КНУКіМівці. Гравці окупували чужу половину поля, але не завершували свої підходи ударами по воротам. Тому, й не дивно, що перший простріл нанесли не господарі, а саме гості. Ігор Сівов пробив прямо у воротаря із-за меж карного майданчику. У цей час голкіперу пощастило, що відбивши м’яча, нікого із суперників не було на добиванні. А от перший удар у виконанні господарів поля виявився результативним: на дванадцятій хвилині Антон Антоненко по лівому флангу обвів дев’ятого номера суперників і, як не дивно, пробив у «дев’ятку». В’ячеслав Прудніков не встиг згрупуватися у вдале положення і пропустив. Як відомо, команда КНУКіМ зарекомендувала себе у футбольному просторі, як «ті, що не здаються», тому відразу організувала контратаку у відповідь. Виконання кутового стандарту із правого флангу прямо на Сосо Двалі, який пробив в один дотик у сітку, увінчалося зрівнянням рахунку. Хоча у матчі не було явного лідера, і команди демонстрували рівну статистику володіння шкіряним, гостям вдавалося більше зробити моментів на полі. Все це залежало від того, що футболісти грали «у дотик» і довго не обробляли м’яча. Так на шістнадцятій хвилині Микола Кучеренко заробив пенальті та, беззаперечно, його виконав. До відходу на перерву жодна з команд не створила небезпеки біля воріт, таким чином, гравці відправились на перерву за мінімальної переваги гостей у надії на більш змістовну наступну двадцятихвилинку.

Другий тайм був емоційний та одночасно видовищний. Так, Антон Антоненко перервав пас у Миколи Кучеренко у центрі поля і помчався один на один – хлопець акуратно підсікав м’яч над голкіпером, але той команду все ж таки врятував. Невдале вибиття шкіряного воротарем на десятий номер ІКВС, Вадим Ніколаєв не очікував такого повороту ситуації, отримавши круглого відразу пробив, проте повз ворота. На тридцять третій хвилині Ігор Сівов майстерно відправив п’ятою м’яч у сітку після пасу товариша. Гольова феєрія від команди КНУКіМ продовжувалася і вже наступний гол був під авторством Миколи Кучеренка. Рахунок 4:1 дав багато привидів на порушення правил проти один одного на полі – одні намагалися продовжувати серію гольових атак, інші усіма можливими способами вибивали м’яча і суперників із колії. Пристрасті вирували як між гравцями, так і поза межами спортивного майданчику. Градус піднімався все вище і вище. Однак, це не завадило Сосо Двалі та Дмитру Макусі відзначитися під кінець гри - 6:1.

У підсумку команда «Університету культури» має у своєму активі дванадцять очок, і підопічні Олександра Гавриленка впевнено займають друге місце у таблиці першості. Натомість, ІКВСівці – 6 місце та 7 очок у своєму арсеналі.