НУХТ-2 перемагає та піднімається на третю сходинку

У п’ятому турі Першої ліги столиці з футзалу серед студентських команд ЗВО в спортивному комплексі Національного університету харчових технологій місцева команда НУХТ-2 приймала колектив ІКВС.

До цього матчу в чотирьох турах обидві команди здобули по сім очок і переможець в цій зустрічі мав нагоду наблизитись до лідерів Першості. З перших хвилин гра була рівною, але кращими на половині поля суперника виглядали гості. Стартова активність підопічних Ярослава Олійника принесла свої плоди в середині першого тайму. Чудову передачу із власної половини поля від захисника, зміг перетворити у реалізовану нагоду Олексій Поштар, який без проблем реалізував вихід віч-на-віч. Після пропущеного м’яча, підопічні Вадима Степанюка побігли відіграватись, адже вони прагнуть бути серед першої трійки команд таблиці та привітати свого тренера, який в цей день святкував 28 день народження. Став рахунок рівним на 15-й хвилині, коли Дмитро Ніколаєць прямим ударом від кутового прапорця поцілив поміж ніг Олександру Адальєву. На перерву команди пішли за рівного рахунку 1:1, але більше гольових нагод мали гості, яким не щастило у вирішальній стадії атак.

По перерві сценарій початку гри повторювався. Гра була рівною, але ІКВС змогли вийти вперед вже на 26-й хвилині. Стрімка контр-атака гостей, точний пас Антона Антоненко на Павла Шульгу, який завершив її взяттям воріт. Протягом наступних 10 хвилин господарі намагались зрівняти рахунок в позиційних атаках, але кілька разів ледь не пропустили третій гол у власні ворота. На 36-й хвилині чудова швидкісна контр-атака господарів призвела до рахунку 2:2, а автором дублю став Дмитро Ніколаєць, який сильно пробив під дальню стійку. Хвилина потому і господарі вперше вийшли вперед у рахунку, коли помилка захисників призвела до того, що Роман Степанюк вийшов на ударну позицію та відправив м’яч у сітку. 3:2 на користь колективу НУХТ-2 і це чудовий подарунок тренеру на його день народження. Також завдяки цій перемозі, НУХТ-2 набирає 10 очок та піднімається на третю сходинку в Першості. Для колективу ІКВС це матч «втрачених нагод», в якому команда мала перемагати, але не спромоглась зачепитись бодай за нічию.