Впевнена перемога університету ім. Бориса Грінченка над дівчатами з НАУ

У розіграші Кубку ФАСК з футзалу серед жінок, «Авіатор» з НАУ приймав КУ ім. Бориса Грінченка. Гра розпочалася з тотальної переваги зі сторони гостей. Вже до 5 хвилини «грінченківці» забили три швидкі голи. Спочатку після передачі на дальню стійку, Черепаня Наталія спокійно переправила його в порожні ворота. Через хвилину рахунок у матчі подвоївся. Гості провели ідентичне взяття воріт, автором якого стала Мирончук Ганна. Після зразкової комбінації гравці КУБГ вийшли вдвох на голкіпера і  завдяки передачі від партнера Ткаченко Олена забивала вже в порожню рамку, також вписавши своє прізвище на табло.

Далі на паркеті ми бачили лише одну команду. КУБГ провели багато атак на ворота суперника, але до 23 хвилини рахунок на табло не змінювався. Декілька разів виручав голкіпер, в інших випадках вже дівчатам не вистачало майстерності. Далі була злива забитих м’ячів від підопічних Греся Алли Василівни.

Четвертим голом у складі гостьової команди відзначилася Мирончук Ганна, відправивши круглого у сітку щільним ударом від рикошету. Тим самим Ганна забила свій другий гол у цьому протистоянні. Непристойним вже рахунок зробила Трайкун Наталія. «Асист» собі в скарбничку занесла капітан грінченківців Сисоєва Лілія, яка була найефективнішим гравцем цього поєдинку і вся гострота йшла саме від її дій. Шосте взяття воріт було за Черепанею Наталією, яка холоднокровно пустила м’яч поміж ніг кіперу НАУ. Таким чином дівчина оформила «дубль». На завершення гольової феєрії, Трайкун Наталія з нульового кута прошила воротара господарів, яка також вистрілила «дублетом» у цій дуелі. Зі сторони «Авіатору» за весь матч було створено кілька гольових нагод, але  навіть непогані дальні удари від Чумак Катерини оминали ворота. Саме її можна назвати найпомітнішою фігурою у складі своєї команди.

Як висновок, повна капітуляція «Авіатору» у домашніх стінах, а команду КУ імені Бориса Грінченка можна привітати з беззаперечною перемогою та виходом до наступної стадіїї плей-оф Кубку ФАСК.

Максим Пчелінов

Матеріал підготовлено за підтримки офіційного партнера ФАСК – ТМ Parimatch

www.parimatch.ua

www.facebook.com/parimatch.ua

 
5 грудня 2018

 47 переглядів

 
 
123123