Автогол дарує КНТЕУ три очки

У четвер, 21 листопада в спортивному залі Київського національного торговельно-економічного університету відбулась гра третього туру змагань з футзалу серед студентських команд ЗВО столиці, в якій місцева збірна приймала гостей з КНУ ім. Тараса Шевченка.

За підсумками попередніх двох турів, підопічні Миколи Давиденко здобули одну перемогу в минулому турі, перегравши ТНУ ім. Вернадського із рахунком 4:2, а у команди з «торгового» була перемога та нічия в активі. Цей матч розпочався з двох швидких голів у виконанні господарів. Вже на першій хвилині Дмитро Піщаний віддав під удар Владиславу Ковальову, який точним ударом у верхній кут воріт відкрив рахунок в матчі. Ще хвилину потому сам Піщаний подвоїв перевагу своєї команди, коли помилкою голкіпера гостей скористався капітан КНТЕУ Богдан Антоненко та викотив м’яч під удар Дмитру Піщаному. Два швидкі голи і команда Світлани Головіної могла трохи заспокоїтись та покатати м’яч, але вже на 5-й хвилині гості відіграли один м’яч. Дуже курйозний м’яч забив воротар КНУ Владислав Черненко. Голкупер вводив м’яч ногою від власних воріт, передачею на голову партнеру, але той не торкнувся м’яча а лише дизорієнтував Вадима Берегового, який не впорався з цим «ударом». Але згодом Береговий реабілітувався, потягнувши непоганий постріл від Олексія Тараненко. Перши тайм завершивс із рахунком 2:1 на користь господарів, але «шевченківці» мали кілька нагод, аби зрівняти рахунок.

Після перерви першу нагоду мали господарі, коли Владислав Мовсисян взяв гру на себе, обіграв ахисника та пробив у ближню стійку воріт. Найкращу нагоду, аби зрівняти рахунок мав Артем Кабиш, але не влучив у ворота з пасу Олексія Тараненко, який дотепно розіграв аут. Та сам Тараненко і зміг встановити рахунок 2:2, але аж на 38-й хвилині, коли він самотужки прийняв м’яч, обіграв захисника та чудово розібрався з голкіпером. 2:2 і все було схоже на те, що КНТЕУ вдруге поспіль зіграє внічию, але за кілька секунд до фінального свистку, Владислав Мовсисян виконував кутовий удар, а м’яч у власні ворота зрізав захисник червоних Ібад Казимзаде. Дуже прикра поразка для команди Миколи Давиденка, яким трохи не пощастило. Очевидно, що у матчі-відповіді в другому колі змагань, на колектив з КНТЕУ буде очікувати «теплий» прийом в залі КНУ ім. Тараса Шевченка.