Перемога над конкурентом

У 8-мому турі футзального турніру ФАСК серед команд вищої ліги. Команда КНУ, в рідних стінах приймала НУВФСУ. Оскільки суперники перед грою знаходились поряд в турнірній таблиці, то були всі шанси очікувати на цікавий поєдинок.

Варто сказати, що матч вийшов дійсно цікавим та видовищним, але про інтригу говорити ,на жаль,не доводилось. Аліфіренко Юрій на 4-тій хвилині вперше розпечатав ворота суперника. Після чого, на полі була лише одна команда. Що вилилось,у 0-2, вже на 12-тій хвилині гри зусиллями Дениса Митника. Лише після двох пропущених голів, господарі активізувалися, особливо корисно в атаці виглядав Кирил Скоробагатенко, який впродовж тільки 13-тої хвилини двічі реально загрожував воротам суперника, але в першому випадку точності, в другому- швидкості на замиканні пасу від суперника, не вистачало гравцеві. Як покажуть наступні події, Кирил все-таки буде винагороджений за свої старання. А поки, команди йшли на перерву, з одного боку з солідною перевагою одного з колективів,а з іншого з явно незгодними з таким перебігом подій гравцями та тренерами КНУ.

Гості не відчували себе ніяково, через статус виїзного матчу, доказом цьому стали вже звичними  удари Лавриненка Вадима та Олексія Булгакова. Варто віддати належне Вадму, оскільки на 23-тій хвилині все-таки на один гол він вицілив.0-3 абсолютно вибили зі стану рівноваги «Шевченківців», пербуваючи в шоці команда добрих 7 хвилин не могла створити абсолютно нічого, поблизу воріт НУВФСУ. Але, це затишшя моментів, перервав Кирил Скоробагатенко, використавши вільний простір та помилку захисника суперника при позиційній обороні, гравець прорвавшись правим флангом в карний майданчик, невідпорно пробив у дальній кут. Після цього, надії на інтригу знову ожили,але рівно на дві хвилини. Бо саме за цей проміжок часу, Вадим Широкоступ зумів завдати удару з середньої відстані, залітаючи у ворота  м’яч елегантно зачепив стійку, засмутивши голкіпера КНУ- Цапка Олександра вчетверте. Наступні події на полі розвивались досить таки цікаво, адже в складі НУВФСУ, відбувалась постійна зміна воротаря на граючого воротаря, при тому що команда вела в рахунку 4-1. Нестандартні дії наставника гостей Тараса Чопілка, допомогли Юрію Аліфіренку оформити під кінець гри(39 хв.) дубль, адже маючи чисельну більшість гравців у полі, у  НКВФСУ-цівців виходило ще легше проходити захист суперника. Але, мабуть і Кирил Скоробагатенко також має завдячувати такому неординарному тренерському рішенню у стані суперників, адже саме Кирил ударом з власної половин поля у порожні ворота зумів оформити дубль, та хоч якось підсолодити гіркоту поразки. Проте і цей гол не став останнім, бо «слово» взяв на себе  Денис Митник, на 40-вій хвилині гри. Отож, перемога гостей (2-6).