«Політехнік» здобуває «суху» перемогу у рідних стінах

У 7-му турі футзальної Вищої ліги на майданчику спорткомплексу НТУУ КПІ, «Політехнік» зустрічався з НУФВСУ-МАУП.

Це була гра, по завершенню якої, серце калатає, а глядач залишає трибуни емоційно знесиленим. Гра вийшла драйвовою і нажаль не завжди в спортивному плані, в тому числі завдяки суддям. На 7-й хвилині Богдан Воляр дістав сумнівний «гірчичник» за «незгоду з рішенням арбітра» і цей момент очевидно завів «політехніків», щоб урівноважити емоції арбітр нагородив і Марка Сушка. Буря емоцій на щастя вилилась не у бійки, а на спортивну «зарубу» на майданчику. КПІ більше часу проводив в атаці, а при втраті м’яча моментально переходив в чітко організований колективний пресинг. Результат не забарився, на 12-й хвилині Владислав Пастушенко був першим на підбиранні і з середньої дистанції не схибив – 1:0. За якихось 5 хвилин гостей накрили кілька хвиль атак, «Політехнік» в кілька передач пошив у дурні захист суперника, а фіналізував комбінацію Салтанов, залишивши голкіпера не при справах. Ситуація складалася цілком на користь господарів, виходило комбінувати, не бракувало й ударів по воротах, натомість супернику раз-по-раз не вдавалося навіть якісно обробити м’яч.

Остаточний рахунок матчу було зафіксовано ще у першій 20-ти хвилинці, під завісу тайму Пастушенко оформив дубль і довів загальний рахунок до розгромних 3:0. Після перерви емоції не вщухали, але м’ячів ми більше не побачили. У підсумку «Політехнік» підіймається на 4 сходинку таблиці, а НУФВСУ-МАУП доведеться провести масштабну роботу над помилками.