Чергова перемога лідера Першості

На майданчику НУХТ, проходила чергова гра ФАСК першої ліги з футзалу. Між собою зустрічались поточний лідер змагань- команда КНТЕУ та аутсайдер турніру Just ДУІТ.

Поєдинок розпочався доволі неочікуванно, так як гості розпочали дуже жваво. Вже на 2-й хвилині гравець ДУІТ- Рибальченко пробивав по воротам, але каркас зіграв за господарів. Але,навіть каркас не допоміг в наступній атаці ДУІТ-тівців , коли Селюк на 4-тій хвилині відкрив рахунок у матчі. Щоправда, раділи гості недовго, бо вже на 6-тій хвилині Дмитро Кушниров з пасу Артема Ільченка встановив нічийний результат. З цього моменту ігрова ініціатива плавно перейшла до ніг господарів, масовані атаки не змусили довго чекати результату. Бо, вже на 11-тій хвилині захисник Владислав Третяк вдало підключившись до атаки, зумів переправити м’яча п’ятою у вже порожні ворота, тим самим вивівши свою команду вперед, вперше в цьому матчі. До свистка на перерву ДУІТ абсолютно нічим не зміг запам’ятатись біля воріт суперника, але як казав класик: «команда грає так, як дозволяє їй це робити суперник». Натомість гравці КНТЕУ раз за разом турбували голкіпера суперника, і якщо Ільченку Артему та Владиславу  Мовсияну не вистачало точності для взяття воріт, то під за навіс першого тайму, на 20-тій хвилині Ігор Піщаний  таки зміг своїм ударом вразити ціль, пробивши низом та  встановивши рахунок 3-1, з яким суперники і пішли на перерву.

Друга частина матчу також розпочалася з голу, але цього разу були вражені вже ворота JUST ДУІТ, Дмитро Кушниров потужним ударом з середньої відстані, змусив голкіпера гостей виймати м’яча з сітки вчетверте. Хотілося б відзначити факт того, що гравці ДУІТ не мали достатньої кількості гравців для ротації на відміну від суперника, що все-таки дуже кидалося в очі, саме в другій половині гри, коли  гравці КНТЕУ виглядали свіжіше. Але навіть це, не завадило гравцю JUST ДУІТ- Селюку оформити дубль, скориставшись неузгодженістю між  голкіпером та захисником суперника, парашутом переправивши круглого у ворота, після вкидання від свого воротаря Солоревича. Здавалося б інтрига знову повернулась, і можна було б очікувати гри, що називається на характері від ДУІТ-тівців, але функціональні кондиції все ж дали про себе знати, суперник просто перебігав та втілив це в гол. На 33-тій хвилині, після чергової комбінації в карному майданчику, Владислав Мовсиян пробив голкіпера та встановив остаточний рахунок. Було зрозуміло, що відставання в три м’ячі наврядчи вдасться нівелювати, попри це останнє слово ДУІТ все-таки мав. На останній хвилині, відчайдушний спринт воротаря закінчився ударом, на добиванні якого Рибальченко пробиваючи в пусті ворота, дивом з кількох метрів влучив в перекладину.

Закономірна перемога лідера та самовіддана гра від JUST ДУІТ.