Перше коло без втрат для команди НУХТ

У вівторок, 19 грудня, на паркеті спортивного комплексу Національного університету харчових технологій, місцева жіноча команда приймала суперниць з Київського університету ім. Б. Грінченка в рамках п’ятого туру Вищої футзальної ліги серед жіночих студентських команд ВНЗ.

Команда НУХТ є беззаперечним лідером чемпіонату і остання гра в цьому календарному році мала велике для них значення, адже піти на зимові канікули, здобувши 5 перемог в 5 матчах – це дуже вагомий заділ перед другим колом змагань. Тому саме господині маданчику розпочали цю гру більш жваво. На сьомій хвилині рахунок в матчі прицільним пострілом відкрила Альона Кирильчук. На що гості відповіли фактично відразу, коли відзначитись змогла Ганна Мірончук на восьмій хвилині зустрічі. Згодом свою команду вперед вивела кращий бомбардир колективу з НУХТу – Анастасія Кліпаченко, яка чудово розібралась в ситуації та змогла завершити непогану комбінацію своїх партнерок. А остаточний рахунок першого тайму встановила Альона Кирильчук, яка на його останній хвилині змогла відзначитись, пробивши сильно лівою ногою майже з центра майданчику. Тому на перерву команди пішли за перевагою господині з рахунком 3:1 та майже повною перевагою по грі.

Другий тайм розпочався з чудової нагоди у Анастасії Кліпаченко, але свою команду виручила Надія Колесник. Але навіть Надія була безсила, коли на 26-й хвилині Анастасія майстерно переклала м’яч з правої ноги на ліву та потужно пробила в кут воріт. Далі дівчата з КУБГ почали грати трохи активніше, що призвело до забитого голу Дариною Помазан, після вдало розіграного кутового. Але третій гол у виконанні Альони Кирильчук, знов повернув різницю в 3 забиті м’ячі. На 30-й хвилині Олена Ткаченко з КУБГ реалізувала вихід віч-на-віч з воротарем, знову скоротивши відставання. Та все ж останні слова в матчі були за підопічними Тараса Шпички. На 31-й хвилині хет-трик оформила й Анастасія Кліпаченко, яка очолила перегони кращих бомбардирів Вищої жіночої ліги ФАСК з футзалу, разом з капітаном КУБГ Дариною Помазан. У дівчат по 12 забитих м’ячів у п’яти матчах. Непогана результативність демонструють лідери своїх колективів. А останньою в цьому поєдинку відзначилась Оксана Холод під завершення зустрічі, яка з другої спроби переграла голкіпера КУБГ, після виходу віч-на-віч. Підсумком матчу став результат 7:3 на користь команди університету харчових технологій, які очолюють турнірну таблицю з 15-а очками, після 5 турів з різницею забитих та пропущених плюс 23. Дівчата з КУБГ поки що йдуть третіми.