Лідери залишили інтригу на друге коло змагань

У центральному матчі ігрового тижня, та й мабуть усього першого кола футзальних змагань серед чоловіків, в спортивному комплексі НУХТ зустрілись лідери Вищої ліги ФАСК. Місцева команда приймала гостей з НПУ ім. Драгоманова в рамках восьмого ігрового туру.

Багато хто з поціновувачів футзальних баталій серед студентів з нетерпінням очікували цієї гри, адже ця вивіска гідна фінального матчу за розіграш Кубку, діючими володарями якого є гравці НПУ, натомість колектив НУХТу є чинними чемпіонами Вищої ліги. Тому всі розуміли, що більш принципового суперника для кожної з команд годі і шукати. Також зрозуміло, що ніхто не хотів поступатися, тому колективи не завжди демонстрували надвидовищний футбол, адже в першу чергу важливим є результат і здобуті очки. На старті поєдинку непогану нагоду мав Руслан Савенко, але м’яч трохи звалився з ноги і удар вийшов неточним, хоча позиція у гравця була досить непоганою. А на 10-й хвилині гості додали цікавості матчу, вийшовши вперед силами Віталія Коробко, який вдало підставив ногу під простріл партнера по команді. 1:0 гості повели в рахунку і тепер «нухтівці» повинні були наздоганяти своїх опонентів. Команди обмінялися непоганими дальніми ударами, але кожного разу м’яч пролітав повз рамку воріт. Чудовий постріл Віталія Дзюби парирував Олександр Сухов, який в тому матчі не залишав свої ворота, а грав надійно на лінії. Та на останній хвилині першого тайму господарі зрівняли рахунок, завдяки сильному удару Максима Літвінова, якому трохи допоміг рикошет, який дезорієнтував воротаря. На перерву команди пішли за рівного рахунку 1:1.

На старті другого тайму непогану нагоду мав Олександр Школьний, який своїм ударом в голкіпера завершив стрімку контр-атаку своєї команди. Згодом Олександр мав ще кілька нагод, але надійно грав його тезка Сухов. Згодом Максим Чеберяк мав непогану нагоду, але воротаря НУХТ підстрахувала стійка воріт. Загалом контр-атаки гостей виглядали трохи гостріше за позиційні наступи підопічних Тараса Шпички. Але й було помітно, що команда Руслана Мішаровського чудово готова тактично до гри суперника. Тому в другому таймі ніхто відзначитись так і не зміг, а матч завершився із рахунком 1:1, що дивно для футзалу, але поєдинок назвати нудним не повертається язик.