Бойова нічия принципових суперників

Черговий матч футазльного турніру ФАСК, між НУХТ та Політехніком, на майданчику перших обіцяв дуже багато якісної гри та безкомпромісної боротьби.

Перша частина даного матчу, була абсолютно нетиповою як для футзального матчу. Адже, команди грали майже без воріт, демонструючи наскільки рівну гру, при грамотній грі в обороні. Атака попри це, не виглядала безнадійно. Гра наскільки захоплювала, що відсутність великої кількості гольових моментів, аж ніяк не позначилась на інтересі вболівальників та в принципі на якості самої гри. Школьний Олександр(НУХТ) був одним з небагатьох, хто міг вразити ворота суперника, але голкіпер показав свій класний відбивши доволі потужний удар нападника. «Політехніки» відповіли зусиллями Поночівного Івана, який своїм ударом влучив в бокову сторону сітки воріт. Наступні 5 хвилин пройшли в притаманній, як для цієї гри боротьбі. Але на 12-тій хвилині «харчовики» створили перший по-справжньому стовідсотковий момент. Смоловик Євген не встиг на прострільний пас з флангу, при тому що як воротар, так і захисники уже були відіграні. Політехнік відповів сольним проходом  Іванюка, прибравши двох захисників Іван не зміг проштовхнути м’яча повз голкіпера.

Другий тайм не показав чогось нового, суперники продовжували уперту боротьбу. Хотілось б відзначити, спортивну злість та принципову боротьбу на полі, яка мала місце на майданчику впродовж усіх 40-ка хвилин гри. Хоча, в другій половині гри, моментів для взяття воріт у команд було більше. В контексті цього неможливо не згадати момент «політехніка» Салтанова, коли лише захисник НУХТ-а, зумів вибити м’яча зі стрічки воріт. Через декілька хвилин, вже Ілля Федоренко виходив на побачення з Максимом Дядюнцем, і знову воротар вийшов переможцем з мікро-дуелі. Далі, глядачі могли спостерігати чергу дальніх ударів у виконанні НУХТ-а, особливо активно їх завдавали Віталій Дзюба та Олександр Школьний. Політехнік в свою чергу відзначився класно організованими виходами в контратаки, особливо небезпечними була пара на останніх хвилинах, але в обох випадках Капустін Владислав не міг правильно розпоряджатися м’ячем та не міг виконати останній пас. В підсумку, нулі на табло, але кожен хотів більшого.

Євген Біленький

Фото: Дмитро Івашков

Матеріал підготовлено за підтримки офіційного партнера ФАСК – ТМ Parimatch

www.parimatch.ua

www.facebook.com/parimatch.ua

 
22 грудня 2017

 214 переглядів