Педагоги здобули чергову перемогу над НУБІПу

У залі НПУ ім. Драгоманова господарі приймали команду НУБіПУ.

Одразу хлопці розпочинають вести активну боротьбу на рівних, намагаючись не тільки забивати голи, а й показати  гру. На перших хвилинах «червоні», як завжди, намагаються бути лідером таблиці, тому одразу забивають м’ячі – 4:0. Але опісля команди бігають від одних воріт до інших, рухаючись по флангах та не поступаючись один одному. Переломним моментом все ж був забитий гол «аграріями», які після довготривалих контратак показали результат. До кінця першого тайму господарі ще встигли здобути одне очко – 5:1.

Досить важко зрозуміти  тактику кожної з команд, гравці рухаються енергійно, але хаотично і без результативно, суперники почергово ведуть м’яч. Неодноразові попадання в штангу не дають можливості здолати голкіпера ні «зелених», ні «червоних». Та маневрена гра у пас приносить гостям можливість пробити у сітку суперників, а ті в свою чергу відповіли подвійним пробиванням – 7:2.

Через некоректну  гру проти господарів гравець НУБіП отримав жовту картку, але після цього у відповідь отримав картку воротар «драгоманівців» який намагаючись зробити передачу зачепив суперника. Жорстке суддівство арбітрів викликало обурення гравців у червоному і на останній хвилині гравець №11 НПУ, Максим Літвінов забиває демонстративний гол – 8:2.

Обидві команди Вищої Ліги показали непогану гру та підтвердили свої позиції, а спірні моменти дають можливість хлопцям попрацювати над помилками.