НУФВСУ продовжує громити суперників

Гра 11 туру, що відбулась у середу, 4 березня в спортивному залі Національного університету фізичного виховання і спорту України подарувала вболівальникам зустріч між місцевою командою та гостями з Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, в рамках групового етапу змагань з футзалу під егідою Футбольної асоціації студентів м .Києва.

Команда НУВФСУ мала 2 гри в запасі та на 4 бали менше відносно «авіаторів», які посідають другу сходинку, тому перемога дала б можливість господарям максимально приблизитись до колективу з НАУ. «Шевченківці», в свою чергу, вирішували зовсім інші турнірні задачі - команда перед матчем знаходилась на 6 сходинці і навіть перемога не дала можливості піднятись вище, адже відстань між ними та КНТЕУ становила 4 очки до старту туру.

Господарі почали гру досить потужно і двома швидкими голами відправили в нокдаун  гостей. Обидва взяття воріт на рахунку Єгора Сипливця. Господарі насідали на воротах суперників і навіть поодинокі виходи в атаку від КНУ начебто тільки шкодили їм, адже після невдалого виходу в атаку, залишилось багато вільних зон на власній половині, що дозволило на 14 хвилині матчу Єгору Сипливецю оформити хет-трик. За три хвилини до завершення першого тайму, тренер КНУ взяв таймаут, але це не принесло користі для команди, адже одразу після таймауту НУФВСУ забиває ще 2 голи поспіль, відзначились Богдан Брильов та Євген Кукалев. Після такого першого тайму навіть не хочеться вказувати на помилки гостей, хочеться тільки їм поспівчувати, адже на них чекали ще 20 хвилин другої половини матчу.

По перерві у грі команд кардинально нічого не змінилось, окрім кількості голів господарів. Всередині другого тайму за одну хвилину Владислав Хоменко оформлює дубль, після цього відбувається те, чого не очікував ніхто - КНУ, програючи в рахунку 7:0, починає грати з п’ятим польовим гравцем. Невже вони вирішили зробити камбек? Однак нажаль така тактика максимально неефективна проти такої досвідченої та технічної команди, як НУФВСУ. Тому, як і очікувалось, за 8 хвилин в більшості КНУ майже не проводив гострих атак. А НУФВСУ спромігся забити ще 2 голи в порожні ворота гостей. Голи на рахунку Дениса Хруля. Вболівальники НУФВСУ, яких було чимало на трибунах, отримали масу задоволення від перемоги своєї команди, хоча очевидно було, що перевага в класі була на боці саме господарів поля.