НАВС краще реалізує свої нагоди

3 березня на паркеті спорткомплексу Київського Політехнічного Інституту відбулась зустріч 11 туру змагань з футзалу серед студентських команд ЗВО столиці.

Футболісти з КУБГ з перших хвилин почали контролювати м'яч, в свою чергу гравці НАВС розраховували на швидкі атаки, які обов'язково мали закінчитись ударом. НАВС завдавав дуже багато ударів і в середині першого тайму Сергій Сергієнко відкрив рахунок дальнім пострілом. Після голу "динамівці" почали грати ще краще, однак перший тайм проходив в невисокому темпі і обидві команди створили небагато гольових моментів. "Грінченківцям" було дуже важко подолати високий пресинг від опонента, але в кінці тайму їм вдалось це зробити, що призвело до голу Владислава Никоненка, який зрівняв рахунк в матчі. Перший тайм був не надто видовищним, однак голи були гарні.

Дуже спірний епізод стався на початку другої половини матчу, гравці НАВС виходили троє в одного, не дуже впевнено, але їм вдалось забити, однак арбітр гол не зарахував. Друга половина гри видалась значно веселішою та проходила під диктовку НАВС. Хоча вони і домінували всю другу половину гри, однак гол вдалось забити лише за 4 хвилини до фінального свистка, чудово розіграну комбінацію замикає Артем Семенюк. Це взяття воріт сильно вдарило психологічно по команді з КУ ім. Грінченка і вони посипались. Вже через хвилину, Дмитро Ширай встановив остаточний рахунок матчу. Впевнена перемога 3:1 приносить для НАВС важливі 3 бали.

Ця перемога дає можливість для НАВС розраховувати на 2 сходинку, адже вони відстають від КНУБА на 3 очки та мають гру в запасі, в свою чергу Університет ім. Бориса Грінченка мав можливість вийти на 3 сходинку, а зараз ризикує втратити навіть 4 місце.