Впевнена перемога лідера групи Б

3 березня на паркеті спорткомплексу Київського Політехнічного Інституту відбулась гра 11 туру змагань з футзалу серед студентських команд столиці, де місцевий «Політехнік» приймав гостей з Національного університету харчових технологій.

Перед матчем турнірне положення у команд було кардинально різне, НУХТ лише одного разу втратив очки і мав у своєму активі 18 балів, а КПІ йшов на 6 місті, маючи лише 10 залікових пунктів. Тому "харчовики" були фаворитом цього матчу і розпочали його відповідаючи статусу. Вже на першій хвилині нападник гостей з 3х метрів не зміг переграти воротаря господарів. Далі гра продовжувалась в тому ж ключі, гості атакують, воротар рятує свою команду, ну або удар йде повз ворота. При такій грі, рано чи пізно НУХТ мав забити і сталось це на 9 хвилині матчу, чудовим дальнім ударом Руслан Савенко забиває гол. З таким рахунком і закінчився перший тайм, гості мали колосальну перевагу, але КПІ десь добре зіграв в обороні, а десь їм і усміхнулась фортуна.

Другий тайм розпочався досить неочікувано, на 6 хвилині Ілля Федоренко зрівнює рахунок ударом з гострого кута з-за меж штрафного майданчика. Та не довго музика грала для Політехніка, адже через 6 хвилин Олег Сіренко знову виводить НУХТ вперед. КПІ пішли на досить ризикований крок та за 8 хвилин до кінця матчу почали атакувати всією командою, включаючи воротаря, але ризик був не виправданий, воротар Політехніка вирішив віддати пас в боротьбу, за що і отримав гольову контратаку на свої ворота, знову відзначається Олег Сіренко. Після такої помилки господарі остаточно пішли в ва-банк і поміняли воротаря на польового гравця, однак їх гра в більшості залишала бажати кращого, НУХТ високо пресингував і не давав господарям можливостей скористуватись більшістю, після декількох ефектних спасінь воріт захисниками прийшов гол Романа Савенка. Остаточний рахунок матчу 1:4.