Команда НУФВСУ здобуває впевнену домашню перемогу

26 лютого в НУФВСУ відбулась гра 10 туру змагань з футзалу серед студентських команд столиці, де місцева команда приймала гостей з ТНУ ім. Вернадського.

На початку матчу ТНУ мав непоганий момент, нападник вийшов сам на сам з воротарем, однак воротар відбив рукою і забув, що він не в штрафній і це фол та жовта картка. ТНУ грав другим номером, їх тактика була дуже проста, вони мали забрати м'яч на своїй половині поля і закинути його на нападника, а той вже хай розбирається. Варто відзначити, що деякий час це працювало, але нападник свої моменти не реалізовував, а захисна лінія тріснула на 13 хвилині матчу, сильним ударом в дальню дев'ятку забиває Владислав Хоменко. Після голу в першому таймі була одна команда. Через 2 хвилини Андрій Муравський подвоює перевагу в рахунку. Залишалось 5 хвилин до кінця тайму, але було враження, що це ще не кінець. І так воно і сталось на 20 хвилині 1 тайму було забито 3й гол господарів у цьому матчі, відзначився Дмитро Єрмак.

Гра йшла в одні ворота, а ТНУ продовжував грати за своєю тактикою, але з плином часу вона все меньше була ефективною для них. На 6 хвилині другого тайму НУФВСУ розігрує дуже красиву комбінацію і забиває ще один гол Владислав Хоменко. І відразу після розіграшу м'яча в центрі поля ТНУ відповідає своїм не менш красивим голом, Євген Власенко зльоту піймав м'яч і забив у дев'ятку. Весела гра від обох команд всередині другого тайму, хоча здавалось би інтрига померла ще в 1 таймі. За 5 хвилин до кінця матчу дальнім ударом влучає Богдан Брильов і робить рахунок 5:1. А в кінці гри помилка гравця НУФВСУ дала можливість гравцям ТНУ вийти 3 в 1, цією можливістю вони скористались і Євген Власенко встановив остаточний рахунок матчу - 5:2 на користь НУФВСУ.