НУБІПУ прогнозовано переграє ІНТЕР ЄУ

У середу, 26 лютого на паркеті спотривного комплексу Національного університету харчових технологій проходила гра десятого туру групового етапу змагань з футзалу серед студентів, в якому між собою зустрілись четверта та восьма команди групи А - НУБІПУ та ІНТЕР ЄУ.

В цьому поєдинку прогнозовано перемогу отримала команда НУБІПУ вигравши перший тайм не пропустивши, та зігравши дуже непростий другий тайм, який ніяк не впливав на результат гри, проте про все по порядку.

До цієї гри НУБІПУ підходили в якості фаворитів, яким потрібно було набирати залікові пункти щоб піднятись на третю сходинку турнірної таблиці.

А команда ІНТЕР ЄУ у разі поразки нічого б не втрачала та мотивацію їм надав той фактор, що не хочеться падати в бруд лицем та закінчувати чемпіонат на останній сходинці таблиці.

З самого початку матчу хлопці з НУБІПУ показали суперникам, що налаштовані рішуче і одразу почали атакувати, здавалось, що ІНТЕР ЄУ не був готовим до такого швидкого та рішучого наступу на свої ворота, це було видно з частих помилок в доволі простих ситуаціях, і вже на 3 хвилині поєдинку Макаренко Ігор скористався однією з таких помилок та вивів свою команду вперед. А через 3 хвилини Миколайчук Олексій подвоїв перевагу НУБІПУ, після цього голу гра трохи заспокоїлась обидві команди намагались забрати м`яч під свій контроль, краще це вдавалось команді ІНТЕР ЄУ, проте на 9 хвилині вони пропустили третій гол в свої ворота, на цей раз відмітився Ставничий Олег, який дуже сильно хотів забити, проте до цього змарнував декілька непоганих моментів. Після 3 голу гра стала вже не такою динамічною, команди трохи заспокоїлись та почали  грати повільніше роблячи ставки більше на позиційні атаки, так і закінчився перший тайм, напруженою боротьбою в центрі поля, та не швидкими затяжними атаками то на одні, то на інші ворота.

По перерві гра стала цікавішою, обидві команди набрались сил та почались так звані атаки “качелями” то  на одні, то на інші ворота. Команда НУБІПУ як і в першому таймі забила 3  швидких голи, і здавалось що все так і закінчиться, проте атмосфери цьому поєдинку додав Меліксєтов Андрій який забив два голи підряд, і хоч на поточний результат матчу це не впливало проте команди оживились і спостерігати за матчем стало цікавіше, а на 38 хвилині Шевченко Олександр забив 3 гол для своєї команди яка здається вже змирилась з поразкою, бо рахунок на той момент був вже 7:3, і його гол нічого вже не вирішував, далі послідували 2 безгольові хвилину і матч так і закінчився очікуваною перемогою НУБІПУ.

Владислав Мартинюк

Матеріал підготовлено за підтримки офіційного партнера ФАСК – ТМ Parimatch

www.parimatch.ua

 
28 лютого 2020

 86 переглядів

 
 
123123