Дівчата з КУБГ вириваються на третю сходинку турнірної таблиці

Гра 9 туру змагань серед студентських команд столиці, що відбулась 3 березня в стінах спортивного комплексу Національного авіаційного університету, подарувала нам протистояння в якому між собою зійшлись дівчата з НУБІПУ та КУБГ.

Для дівчат з КУБГ цей матч був дуже важливим, адже вразі перемоги вони могли закріпитися на 3 сходинці в турнірній таблиці. Матч розпочався доволі жваво і вже на 2 хвилині Аліна Пісоцька відкрила рахунок в матчі. Після забитого голу перевага ще більше перейшла на сторону дівчат з КУБГ, вони більше били по воротах, контролювали м`яч та намагались подвоїти результат. Це їм вдалось зробити на 7 хвилині, гол на свій рахунок записала Ганна Мирончук, а вже на 14 хвилині Лілія Сисоєва відправила м`яч у сітку воріт втретє і, здається, розбила всі мрії НУБІПУ бодай на нічию. Наступний м`яч не змусив себе довно чекати, а взяття воріт святкувала Ткаченко Олена. Після 4 голу гра трохи заспокоїлась, НУБІПУ намагались атакувати, а дівчата з універчитету ім. Б. Грінченка просто контролювали м`яч та доігрували до перерви. Проте за хвилину до такого очікуваного свистка Лілія Сисоєва  забиває гол у роздягальню, роблячи дубль, та встановлює остаточний рахунок першого тайму 5-0.

На другу половину гри команда НУБІПУ вийшла зі свіжою головою та новими силами, тепер вже вони контролювали гру і через три хвилини після перерви їм нарешті вдалось забити, відзначилась Анжеліка Шлапак. Другий тайм видався не таким насиченим на гольові нагоди, та воно і зрозуміло, адже обидві команди залишили всі сили ще до перерви. Наступний гол прийшов під кінець тайму Олександра Баб`юк забиває перший гол для своєї команди у другому таймі та шостий у всьому матчі. І здавалось на цьому все завершиться, але за кілька секунд до фінального свистка Юлія Гусак забиває другий гол для НУБІПУ , що дозволило їм виграти у другому таймі, проте на загальний рахунок матчу це ніяк не вплинуло, а дівчата з КУБГ впевненно перемагають суперниць з НУБІПУ та закріпляються на 3 місці турнірної таблиці.