НПУ перемагає, Яблонько покращує особисту статистику

Нарешті минула зимова перерва і команди закладів вищої освіти повернулись на спортивні майданчики столичних університетів. Ігрова програма тижню була відкрита у спортивному комплексі КНУБА, де колектив Миколи Костенка зустрівся із командою Руслана Мішаровського.

«Педагоги» дуже переконливо провели перше коло змагань, не втративши жодного очка і здобувши максимум із можливого – 7 матчі та 7 перемог. Натомість НУБіПУ веде боротьбу з КУБГ та КНУБА за третю сходинку в турнірній таблиці Вищої ліги. Саме через свої амбітні плани на призове місце, команда номінальних господарів розпочала гру дуже жваво та вже на другій хвилині відкрила рахунок в матчі. Чудовий постріл вдався Олексію Заїці з 10 метрів, після якого м’яч влетів у дев’ятку воріт суперників. «Білі» продовжували стартовий натиск та могли подвоїти рахунок, але на удар Володимира Руденко зреагував Олександр Карбула, який страхував власного голкіпера на лінії воріт. Не реалізувавши таку чудову нагоду, господарі поплатились та пропустили у власні ворота. Чудова комбінація «драгоманівців» завершилась точним ударом Євгена Яблонько на 8-й хвилині. І дуже схожа ситуація трапилась с гостями одразу після взяття воріт. Награний розіграш кутового, подача на дальню стійку та «смачний» постріл з лету від Олександра Карбули, який витягнув воротар НУБіПУ Дмитро Бурлака. Через кілька хвилин господарі вийшли вперед, покаравши суперника за нереалізовану нагоду. На 12-й хвилині Денис Коваленко вивів свого партнера по команді на вигідну ударну позицію, а Богдан Кутовенко з кількох метрів влучив у вже порожні ворота Максима Бабенко. Та лідери Вищої ліги не знітились та ще до перерви зрівняли рахунок. За дві хвилини до свистка на перерву Карбула віддав точну передачу від воріт на вільного Артема Мороховця, який без проблем поцілив у порожні ворота. На відпочинок команди пішли за рівного рахунку 2:2.

Дивовижний перший тайм у виконанні підопічних Миколи Костенко забрав у гравців чимало сил, а тому в другій половині гри різниця в класі команд далася взнаки. Вже на 23-й хвилині Артем Мороховець вивів свою команду вперед, оформивши дубль потужним прицільним ударом. Надалі на майданчику відбувалась тотальна домінація команди Руслана Мішаровскього, якою скористався Євген Яблонько. Гравець під 9 номером оформив пента-трик і відірвався від Руслана Савенко з НУХТу на 2 забиті м’ячі. Загалом Євген забив 13 м’ячів у 8 поєдинках, що є досить пристойним результатом. Гравці НУБіПУ змогли лише одного разу пробити Максима Бабенко у другому таймі. Дубль оформив Богдан Кутовенко, за кілька хвилин до фінального свистка. Тож 7:3 і команда НПУ продовжує очолювати турнірну таблицю Вищої ліги. Шкода, що НУБіПУ не змогли так само боротись із суперником у другому таймі, але різниця в рівні команд неможливо було не помітити.