НПУ ім. Драгоманова йдуть на канікули в якості лідера

Останній матч календарного року відбувся в середу, 26 грудня в рамках 7 туру Вищої ліги Футбольної асоціації студентів м. Києва, в якому чинний чемпіон та лідер турнірної таблиці НПУ ім. Драгоманова приймав другу команду з Національного університету харчових технологій.

«Драгоманівці» виграли шість попередніх матчів з шести, а особливо підняла бойовий дух команді Руслана Мішаровського гра в минулому турі, де його підопічні здобули перемогу з рахунком 7:6 в дуже напруженій боротьбі з колективом КУБГ. Натомість команда Тараса Шпички виграла п’ять матчів і лише одного разу зіграли внічию з новачком Вищої ліги на полі КНТЕУ. Тому це була битва за перше місце в турнірній таблиці, але гостям потрібна була виключно перемога. Але більш впевнено розпочали «педагоги». Максим Чеберяк мав нагоду відкрити рахунок в матчі, але Максим Дядюнець впевнено зіграв на виході. Вже на 7-й хвилині в центрі майданчику Євген Яблонько взяв гру на себе, відтиснув корпусом захисника та пробив дуже сильно повз голкіпера. Господарі продовжували тиснути та за п’ять хвилин змогли подвоїти рахунок. Олександр Сухов чудовим розрізним пасом вивів один-в-один Олександра Карбулу, який поклав воротаря суперників та поцілив вже у порожні ворота. За цей прикрий гол мав нагоду відзначитись Максим Дядюнець, але його непоганий удар з центру майданчику парирував візаві Максима. Загалом роботи в Максима Бабенко фактично не було у першому таймі, а команді гостей чогось явно не вистачало.

Друга половина гри розпочалась для «харчовиків» просто жахливо. Олександр Карбула міг оформлювати дубль, але на його удар блискавично зреагував Олексій Кіриченко. На 22-й хвилині рахунок став 3:0 завдяки чудовим індивідуальним діям Максима Чеберяка. На 26-й хвилині Євген Яблонько оформив дубль, завершивши стрімку контр-атаку своєї команди і за переваги в чотири м’ячі, команда Руслана Мішаровського вже навряд чи відпустить цю перемогу. Але саме тоді стало зрозуміло, чого не вистачало гостям всі ці 26 хвилин гри – тренерського хисту Тараса Шпички, який взяв хвилину тайм-ауту і після цієї хвилини глядачі побачили на майданчику зовсім іншу команду НУХТ. На 29-й хвилині Ельдар Бодров зміг поцілити точно в дальній від себе нижній кут воріт суперників. Ще дві хвилини потому завдяки чудовому розіграшу з п’ятим польовим гравцем, Бодров прострілив на Назара Гаркушу, який відправив м’яч у сітку буквально з півметра. А вже на 33-й хвилині різниця в забитих становила один м’яч. Руслан Савенко взяв гру на себе і забив третій гол для своєї команди. І вже Рулану Мішаровскьому необхідна була хвилина, аби дати команді настанови та заспокоїти своїх гравців. Найбільш чудову нагоду зрівняти рахунок мав той таки Савенко, але його класний удар з дальньої відстані парирував Олександр Сухов, після чого м’яч пролетів по лінії воріт і був зафіксований воротарем. Арбітри прийняли досить впевнене рішення, що м’яч не перетнув лінії воріт і майже ніхто особливо з цим рішенням не сперечався. Тож 4:3 на користь НПУ ім. Драгоманова, які з 21 набраним очком очолюють турнірну таблицю, а «харчовики» пізно розпочали своє повернення у гру, за що в підсумку і поплатились такими важливими очками наприкінці першого кола змагань з футзалу.