КНУ ім. Шевченка здобуває впевнену домашню перемогу

7 лютого, у Першій лізі відбулися змагання з футзалу, в одинадцятому турі, де до команди з Київського національного університету ім. Шевченка завітали однолітки з другої команди Національного авіаційного університету. Гра проходила на полі спортивного комплексу КНУ ім. Шевченка.

З початком першої половини зустрічі команда гості не збиралася відсиджуватися в обороні та одразу ж почала атакувати, гості більше контролювали мяч та були блищими до воріт суперника. На це команда КНУ змогла відповісти лише гострими контр-атаками, одна з таких завершилася взяттям воріт для команди господарів. Це на 10 хвилині забиває Олексій Тараненко він першим був на добиванні та зміг пустити м’яча повз воротаря. Після пропущеного м’яча команда НАУ не збиралася атакувати та продовжувала шукати можливості для взяття воріт суперника але через злагоджені дії господарів підібратися до воріт їм не вдавалося, натомість КНУ забиває вдруге. Господарі зуміли дещо відвести гру від своїх воріт та Андрій Скиданчук на 14 хвилині отримавши пас від партнера дуже точно побиває у нижній кут воріт роблячи рахунок 2:0 для своєї команди. Надалі малюнок гри не змінювався гості тримали мяч а господарі відбивалися отже перший тайм та і завершився з перевагою КНУ у два м’ячі.

Розвівши мяч в центрі поля КНУ не стали довго чекати та одразу ж ринулися в атаку. Друга половина гри була вже помітно цікавіша адже господарі відчуваючи перевагу в рахунку не стали відсиджуватися в обороні та намагалися тримати мяч та атакувати не менш гостро ніж гості, А від так глядачі побачили гру на зустрічних курсах коли обидві команди прагнули забити, але більше небезпечні атаки вдавалися господарям поля, де можна згадати стійку від Олександра Олійника на 24 хвилині. Але все змінилося коли КНУ взяли мяч під свій контроль команда довго тримала мяч та намагалася розіграти красиву комбінацію і їм це вдалося на 29 хвилині, отримавши мяч на правому фланці Руслан Олімпієв самотужки розібрався з опонентами та пробив на силу, голкіпер не зміг парирувати та пропустив вже втрете в матчі. Всього одна хвилина знадобилась Руслану Олімпієву що оформити дубль, розіграш кутового і удар на силу в один дотик який влітає точно у кут воріт, і воротар суперника змушений вже в четверте витягати мяч з сітки воріт. Після цього пропущеного голу команда гостей вже зовсім втратила надію на позитивний для себе результат та вже менш завзято атакувала все що вдавалося гостям це удари з дальніх дистанцій які загрози для воріт не становили. Сподіваючись забити бодай гол престижу, гості пропустили ще двічі на останній хвилині, спочатку Андрій Пішта замкнув простріл на дальній стійці, а вже за мить Роман Скиданчук забиває перший гол для себе він самотужки розібрався на лівому фланзі з опонентами та пробив у точнісінько у дев’ятку. Від так рахунок у матчі 6:0 на користь КНУ ім. Шевченка.