ІКВС здобувають важливі очки

Дві команди Першої Ліги зустрілись аби визначити хто ж них сильніший: НУФВСУ та ІКВС. Гравці розпочинають спокійно, набираючи швидкостей, але зважаючи, що НУФВСУ приймають суперників на своїй залі переходити до активних дій хлопці не поспішають. Якщо у господарів не ладнається з результатними передачами, то гості розпочинають забивати – протягом трьох хвилин два м’ячі повз голкіпера – 2:0.

«Білі» не очікували такої фортуни для «червоних» адже перший гол був випадковим, а другий отримали з пробивання кутового. Хлопцям не вистачає злагодженості та точності у своїх комбінаціях, але гравець під №15 Максим Малешівський забиває перший гол у ворота гостей, вселяючи вболівальникам надію на перемогу.

І вже другий тайм господарі розпочинають з м’яча у воротах суперників, вони демонструють свою потужність та силу, перетягують гру на половині «червоних». Ті ж у свою чергу намагаються блокувати, не даючи «білим» можливості здобути очки, адже вони створюють ряд небезпек.

Вочевидь удача і справді вирішила посміхнутись команді ІКВС, яка забиває ще один гол. У відповідь НУФВСУ, намагаючись забити, вдається до гри п’ятого гравця в полі, що справді створює небезпеку для лідерів сьогоднішньої гри. І на 39 хвилині бомбардир ІКВС Чуба Олександр вибиваючи м’яч, потрапляє у ворота господарів – 4:2.

У цьому запеклому протистоянні команда ІКВС здобула перемогу , з чим і вітаємо, але поразка для команди НУВСУ нестрашна, адже хлопці впевнено посідають третє місце таблиці.