Анонс матчів 2.12 - 6.12

Зимова частина змагань з футзалу розпочнеться у понеділок з поєдинку між лідером групи Б та командою «Будівельник», яка має шанс наздогнати НАВС. Чи вдасться колективу з КНУБА вдома здолати фаворита?

Після досить невиразної гри в матчі з «Авіатором», команді НУБіПУ необхідно буде реабілітуватись і якнайкраще для цього підходить суперник з Європейського університету.

Непоступливість другої команди з НАУ може зіграти злий жарт з «політехніками», але про недооцінку годі й казати, адже це «шулявське дербі».

Лідери групи А зіграють між собою, де очевидним фаворитом є команда з педагогічного університету, але хлопці з КНТЕУ завжди з особливим налаштуванням виходять на такі матчі.

Шанс помститись за чоловічу команду, мають дівчата з НУБіПУ, але й суперницям з НАУ необхідно вже здобувати свої перші очки в поточному чемпіонаті.

Для дівчат з НУФВСУ старт цього сезону вийшов дуже важким, а в цьому турі необхідно грати в гостях у НУХТу, які оговтались від прикрої поразки в першому турі та з тих пір очок не втрачали. Чи вдасться команді Андрія Гончарука вивезти очки зі спорткомплексу університету харчових технологій?

Матч команд, які мають по три перемоги в трьох стартових поєдинках. Хто очолить турнірну таблицю, після цієї зустрічі?

«Шевченківцям» необхідно повернути собі впевненість у власних силах, але непросто буде це зробити у виїзному матчі з командою «Авіатор».

В минулому сезоні протистояння цих команд стало прикрасою Першості. Чи вдасться ВІТІ перемогти більш іменитих суперників з НАВСу?

Після здобуття свого першого залікового пункту, «таврійці» завітають в гості до НУФВСУ та спробують не зупинятись на досягнутому. Натомість НУФВСУ має непогані шанси наблизитись до лідерів групи А.

 

 
2 грудня 2019

 126 переглядів

 
 
123123