З наступного сезону у КНУБА буде оновлений стадіон

14 листопада було розпочато повну реконструкцію стадіону Київського національного університету будівництва і архітектури. Стадіон «будівельників» буде готовий вже влітку 2021 року, а отже вже у наступному сезоні у студентському футболі столиці побільшає на одне високоякісне поле, з роздягальнями та трибунами для глядачів, які зможуть відвідувати матчі своєї улюбленої команди.

Завідувач кафедри фізичного виховання і спорту КНУБА Олександр Шамич поділився своїми враженнями від початку будівництва: «Це справді історичний день для нашої кафедри та нашого університету. Ми будуємо навчально-тренувальну базу, де зможемо надавати всі потрібні умови для студентів-спортсменів. Сподіваюсь, що ця пророблена робота допоможе залучити якомога більше молоді до занять спортом. Головною рушійною силою цього проекту став ректор КНУБА Петро Мусійович Куліков, який не словом, а ділом доводить свою любов до спорту».

Олексій Кузнєцов – головний тренер команд «Будівельник» з футболу та футзалу КНУБА: «Для нас з хлопцями це просто дивовижна новина. Це дуже допоможе гравцям у підготовці до матчів та безумовно позитивним чином вплине на результати команди. До того ж це ще й чудова мотивація для багатьох абітурієнтів вибрати саме наш університет для навчання та здобутку спортивних досягнень».

Прес-служба ФАСК

 
16 листопада 2020

 102 перегляда

 
 
123123