НУБіПУ реабілітувався за поразку в минулому турі

Матч 6 туру ХХІ Чемпіонату м. Києва з футболу серед студентських команд ЗВО сезону 2020-2021 рр. між командами Національного університету біоресурсів і природокористування України та «Легпромом» з Київського національного університету технології та дизайну відбувся 12 листопада на стадіоні НУБіПУ.

В попередньому турі «нубіпівці» грали на виїзді із чинними чемпіонами командою «Меркурій» і у тій зустрічі команда Артема Іллічова пропустила 8 м’ячів, а це стільки ж, скільки вони пропустили у попередніх чотирьох турах. Вочевидь та гра вплинула на налаштування гравців на цей матч і з перших хвилин краще на полі виглядали саме господарі. Майже весь перший тайм «зелені» більше атакували, але до гостроти у карному майданчику «Легпрому» справа майже не доходила. Загалом перший тайм був відповідний до погодних умов – досить прохолодно та мрячно. Непоганий удар зі штрафного вийшов у Степана Клименко в середині першої половини, але з ним впорався голкіпер гостей Назар Клочай. Відкрити рахунок господарям вдалось а 40-й хвилині, коли подача з правого флангу у карний майданчик завершилась непорозумінням між центральними оборонцями, м’яч опинився у вільного Олександра Ходаченко, який пробив чітко в кут на протихід воротареві. На перерву команди пішли за рахунку 1:0 на користь НУБіПУ, що загалом було логічно за малюнком гри.

В перерві Костянтин Бабич зміг вмотивувати своїх гравців і на полі ми побачили ту команду «Легпром», до якої звикли. Гравці перестали боятися опонента та почали більше атакувати. Розпочалась гра без центру поля, але нажаль і без справжньої гостроти біля воріт. Багато закидів на Владислава Птіцина від партнерів, але одному нападнику було важко нав’язати боротьбу захисникам НУБіПУ. Також слід відзначити активність Євгенія Удовіки, який кілька разів турбував Ростислава Сидоренко, але голкіпер впорався із всіма ударами. Збільшити перевагу в матчі гостям не вдалось навіть за підтримки свого найбільш відданого фаната – ректора НУБіПУ Станіслава Ніколаєнко, хоча кілька напівмоментів для цього було. Тож 1:0 перемога команди «аграрного» університету в не найбільш видовищній грі, але дуже важливі три очки. Для «Легпрома» це була перша гра, в якій вони пропустили менше двох м’ячів, але і друга поспіль, в якій не вдається відзначитись. У 7 турі до НУБіПУ завітає «Будівельник», а команда КНУТД прийматиме НУФВСУ.