Один невдалий удар вирішив долю трьох очок у матчі НУФВСУ та «Медика»

У четвер, 12 листопада на стадіоні СШ №243 відбулась зустріч 6 туру змагань з футболу серед студентських команд ЗВО сезону 2020-2021 рр., в якій колектив Національного університету фізичного виховання і спорту України приймав команду «Медик» з Київського медичного університету.

До цієї зустрічі в активі НУФВСУ було лише 5 набраних очок, натомість їхні опоненти мали в 2 рази більше та не програвали з самого першого туру, а в минулій грі продемонстрували свій клас у грі з «Легпромом», не залишивши команді з КНУТД жодних шансів. Перемога у цій зустрічі, дозволяла підопічним Олега Царюка впритул наблизитись до пари лідерів – «Меркурію» та «Динамо-Академії», але далі я розповім чому цього не сталося. Розпочали гості непогано, стартові хвилини активності принесли кілька непоганих атака, одна з яких завершилась фолом у карному майданчику НУФВСУ на Владиславі Дорошу, виконувати пенальті взявся кращий бомбардир «Медиків» Сергій Федірець, але його удар на себе прийняла поперечка воріт. Певно нападник і вся його команда дивилась матч нашої національної збірної з поляками і розуміли, що така нереалізована нагода може призвести до не найкращих наслідків. Так і сталося – вже у наступній своїй атаці НУФВСУ відкрили рахунок, а автором голу став Артем Хоменко. Не забиваєш ти – заб’ють у твої ворота. Відігратись гостям вдалось на 31-й хвилині, коли Джоел Маккензі наважився на дальній постріл з-за меж карого майданчика, після якого м’яч від стійки залетів у сітку воріт. На перерву команди пішли за рівного рахунку, але моральна перевага була на боці господарів поля.

У другій половині гри команда Сергія Бойченко вийшла дуже вмотивована та почала більш активно турбувати захист «Медиків». На 52-й хвилині господарі вийшли вперед завдяки помилці голкіпера КМУ. Данило Радич помилився на виході, не перехопивши подачу з лівого флангу, а м’яч ударом головою у порожні ворота переправив Дмитро Єрмак. 10 хвилин потому знову не дуже впевнена гра на виході першого номера «медиків» призвела до того, що Емін Сафіханов опинився сам на сам із порожніми воротами та збільшив перевагу своєї команди. Натомість воротар «інфізу» продемонстрував дива реакції, коли із вигідної позиції пробивав Владислав Качура, але В’ячеслав Савченко впорався із цим ударом. Господарі продовжували проводити свої стрімкі контр-атаки, а захист їх опонентів фактично не встигав за прутконогими гравцями у помаранчевій формі. На 70-й хвилині Сафіханов оформив дубль, а бездоганну розрізну передачу на нього видав центральний оборонець НУФВСУ. Емін в дотик переправив м’яч у сітку воріт та встановив остаточний рахунок в матчі 5:1 на користь своєї команди. 5 хвилин потому команда КМУ залишилась в меншості, а незрозумілий та непотрібний стрибок у ноги ззаду в центрі поля від автора єдиного взяття воріт Джоела Маккензі, дозволить хлопцю відпочити від студентського футболу на наступні три тури змагань під егідою Футбольної асоціації студентів м. Києва.

В наступному турі НУФВСУ завітає в гості до команди «Легпром», а до «медиків» приїде колектив КУБГ і це стане головною грою першого кола для обох команд, адже в них наразі по 10 набраних очок і саме вони ділять третю сходинку турнірної таблиці ХХІІ Чемпіонату м. Києва з футболу серед студентських команд ЗВО сезону 2020-2021 рр.