Фантастичні 3:3 у матчі КУБГ на НАВСу

6 тур ХХІІ Чемпіонату м. Києва з футболу серед студентських команд ЗВО стартував у вівторок, 10 листопада на футбольному полі СШ №231 матчем між Київським університетом ім. Бориса Грінченка та командою Національної академії внутрішніх справ.

«Динамівці» з НАВСу мали чудову нагоду набрати 15 очок та за підсумками туру стати одноосібним лідером турнірної таблиці. І все до того йшло, аж поки за 20 хвилин до завершення матчу не відбулось повернення у гру «грінченківців», але про все по порядку. Гості дуже непогано розпочали і їх стартовий натиск приніс свої плоди на 22-й хвилині, коли Владислав Коба, за допомогою невеликого рикошету, відправив м’яч у сітку воріт Богдана Шайди. Удар був не дуже сильним і з-за меж карного майданчику, але саме від ноги захисника м’яч залетів за комірець голкіперу. Владислав традиційно не святкував це взяття воріт, адже свої перші кроки у студентському футболі столиці він робив саме у команді КУБГ. Господарі відповіли нереалізованим виходом віч-на-віч Владислава Никоненко, якого розрізним пасом знайшов Євгеній Заяць, але й на місці був В’ячеслав Прудніков, який ногою парирував удар нападника. За дві хвилини до завершення основного часу першого тайму, Коба оформив дубль та створив комфортну перевагу для своєї команди в два м’ячі. Все мало вирішитись у другому таймі, але невелика кількість нагод біля воріт Пруднікова вказувала на не найкращу готовність підопічних Сергія Швеця до гри з таким опонентом.

Після перерви дуже швидко гравці «Динамо-Академії» відзначились втретє у воротах Богдана Шайди. Чудова передача від Владислава Шулипи з правого флангу на дальню стійку, де інстинкти форварда Василя Чекеда дались взнаки і той в один дотик переправив м’яч у ворота. До речі цікаво, що кращий бомбардир позаминулого сезону в цьому матчі виконував функції лівого оборонця, проте і це не завадило йому відзначитись. Лише за рахунку 0:3 господарі почали більш активно підключатися до атак, багато в чому цьому сприяли і заміни, які провів Сергій Щвець вже у другому таймі. Спочатку Никоненко непогано пробивав головою з кількох метрів, але влучив у поперечку. Згодом Євгеній Заяць з двох спроб поспіль не зміг переграти В’ячеслава Пруднікова. Вдруге поспіль відзначитись Владиславу Никоненко завадив каркас воріт, коли після непоганого сольного проходу по флангу, його удар на себе знову прийняла поперечка. Нарешті забити вдалось аж на 73-й хвилині, коли центральний захисник КУБГ Владислав Мамчур опинився на позиції форварда, партнери вивели його один в один з воротарем і дев’ятка господарів без проблем реалізував цю нагоду. Від цього моменту на полі була лише одна команда, «Динамо-Академія» просто перестала грати, а можливо у хлопців просто закінчились сили. На 87-й хвилині тиск господарів призвів до грубої помилки захисника на пару з голкіпером, в результаті якої капітан «грінченківців» Олег Чеботарь опинився сам на сам із порожніми воротами та скоротив відставання своєї команди до мінімуму. А ще через дві хвилини рахунок став вже рівним, коли Чеботарь віддав навісну передачу на голову Владу Мамчуру і той не схибив із комфортної позиції. Господарі навіть могли вирвати перемогу вже у доданий арбітром час, але Євгеній Бондаренко не влучив у дальній кут воріт, прибивавши головою з лінії воротарського майданчику. Проте, відверто кажучи, команда КУБГ не награла на перемогу, адже перші 65-70 хвилин вони виглядали дуже мляво, натомість підопічним Андрія Кругляка вистачило сил лише на цей же час, а останні 20 хвилин вони просто віддали перевагу в три м’ячі та фактично втратили 2 важливі очки в цьому протистоянню. Після гри тренер КУБГ Сергій Швець признався, що відверто не вгадав із стартовим складом, а керівник команди НАВС Ігор Кострома відзначив, що матч продовжується 90 хвилин, а його команда зіграла в цей день лише 60. В наступному турі на нас очікує чудове протистояння між «Динамо-Академією» та «Меркурієм», ким є що доводити один одному, а «грінченківці» завітають в гості до «Медиків», де на них очікує також дуже непростий матч.