Хет-трик Федірця приносить перемогу «Медикам»

В 5 турі ХХІІ Чемпіонату м. Києва з футболу серед студентських команд ЗВО столиці сезону 20120-2021 рр., відбулась зустріч команд «Медик» з Київського медичного університету та «Легпром» з Київського національного університету технології та дизайну. Гра проходила у четвер, 5 листопада на стадіоні «Атлет».

Після поразки в стартовому турі, команда «Медик» втратила очки тільки в попередній грі, впустивши перемогу на виїзді у грі з НУБіПУ. «Легпром» має в своєму активі три очки, після перемоги над «будівельниками», але всі інші зустрічі були для команди з КНУТД дуже непростими. Виходячи із кадрової ситуації в команді Костянтина Бабича, то у цьому виїзному поєдинку розраховувати на позитивний для себе результат було фактично неможливо. Майже вся гра проходила під диктовку господарів поля, але з реалізацією у «Медиків» ще й досі є певні проблеми. Світлою плямою в атаці КМУ є Сергій Федірець, який реалізовує свої нагоди ледь не кращі за всіх у своїй команді. На 17-й хвилині саме Сергій відкрив рахунок в матчі, а бездоганну розрізну передачу на нападника виконав Олександр Ковальський. Федірець переграв голкіпера КНУТД та відправив м’яч у вже порожні ворота. Надалі гра заспокоїлась, а ті напівмоменти, що виникали біля воріт Назарія Клочая були не дуже гострими, аби збільшити перевагу «медиків» ще до перерви. У гостей на половині поля суперника виходило ще менше та і потрапити туди з м’ячем було досить непросто, не кажучи вже про удар в площину воріт. Перший тайм завершився із мінімальною перевагою господарів в рахунку.

По перерві відбулись заміни, які трохи освіжили гру в атаці підопічних Олега Царюка, що призвело до кращої реалізації моментів. На 51-й хвилині Сергій Федірець оформив дубль, а вже у наступній атаці рахунок 3:0 зробив Артем Кожемяко. На 64-й хвилині відзначився капітан «Медиків» Данило Соколенко, а остаточний рахунок в матчі встановив той таки Федірець, який оформив хет-трик на 71-й хвилині. 5:0 на користь господарів, які набрали 10 очок в 5 турах та на даний момент входять до трійки кращих команд ХХІІ Чемпіонату м. Києва з футболу серед студентів.