Анонс матчів 16.11 - 20.11

Гра сусідів у турнірній таблиці, але різниця між ними складає 5 очок. Чи зможе НУФВСУ піти на зимову перерву наблизившись до когорти лідерів чемпіонату?

У обох команд по 10 набраних очок і є шанс завершити перше коло змагань у трійці лідерів. «Грінченківці» е поступались у цьому сезоні, але мають аж 4 нічийні результати в своєму активі. Натомість для «медиків» є чудова нагода аби реабілітуватись за поразку в минулому турі.

Розгромна поразка від «Меркурію» та невиразна гра у матчі з «Легпромом» від НУБіПУ може додати певної мотивації гравцям, які спробують зловити кураж у матчі з останньою командою чемпіонату – «Будівельником». Для команди КНУБА задачею є втримати свого нападника Владислава Загладько у списку кращих бомбардирів сезону.

Безперечно центральний матч туру, в якому віце-чемпіон прийматиме чинного чемпіона. За останні 3 місяці це третя зустріч цих команд і перша не за трофей. За перемогами та золотими нагородами рахунок 1:1, а отже цей матч буде дуже важливим для обох колективів. Хто з цих команд піде на зимову перерву в якості одноосібного лідера ХХІІ Чемпіонату м. Києва з футбол серед студентських команд ЗВО сезону 2020-2021 рр.?

Дискваліфікації: Лозинський Владислав 17.11. («Легпром» КНУТД)

Маккензі Джоел, Османов Руслан 19.11. («Медик» КМУ)

 
16 листопада 2020

 96 переглядів

 
 
123123