Переконлива перемога КНТЕУ над НУБіПУ

У четвер, 5 листопада на стадіоні Київського національного торговельно-економічного університету відбулась гра 5 туру змагань з футболу серед студентських команд ЗВО столиці під егідою Футбольної асоціації студентів м. Києва, в якій місцевий колектив «Меркурій» приймав команду НУБіПУ.

Два тури поспіль обидва колективи не знали смаку перемог, а тому важливо було здобути три очки для кожного з тренерів. На правах господарів, діючи чемпіони розпочали гру дуже непогано. Ще в дебюті зустрічі мав чудову нагоду аби відкрити рахунок в матчі Денис Хруль, який увійшов в карний майданчик суперника, підлаштовувався під удар з правої ноги, але з пострілом впорався голкіпер гостей Ростислав Сидоренко. Натиск команди «торгового» був реалізований у взяття воріт на 33-й хвилині, коли фірмовий розіграш КНТЕУ штрафного удару поблизу карного майданчика суперника завершився подачею на голову Владиславу Васеленко, який з таких позицій не хибить. Бездоганний момент у виконанні підопічних Олексія Яценко, який награний не на одному тренуванні. Цей гол дав відчути гравцям впевненість у своїх силах, а команді НУБіПУ необхідно було щось вигадувати вже у своїх атаках. Проте, «нубіпівцям» було дуже важко дістатись карного майданчика суперника, а тим паче довести справу до удару, тому весь перший тайм Артем Шутковський був без роботи.

Після перерви «Меркурій» ще додав, відчувши втому молодих виконавців НУБіПУ. Через 10 хвилин після перерви, захисники відверто збили Юрія Правука, а арбітр без вагань вказав на позначку. Сильним ударом по центру воріт реалізував пенальті Денис Балацький. Хвилину потому Бала, як називають його партнери по команді, видав фантастичну передачу з центра поля на хід Костянтину Захарченко, який опинився віч-на-віч з голкіпером суперника та не залишив йому шансів. На 70-й хвилині Балацький оформив дубль, хоча мав це робити Владислав Василенко, який не реалізував вихід віч-на-віч з воротарем НУБіПУ, але на підборі першим був його партнер по команді – Денис Балацький, який і вирішив долю моменту на користь своєї команди. Тренери почали проводити заміни, а свіжі гравці КНТЕУ мали величезне бажання якнайкраще себе проявити за відведений їм час. Дубль Артема Білоуса та чудовий удар з лету від Валентина Матвєйчука встановили остаточний рахунок в матчі 8:0 на користь чинних чемпіонів змагань ФАСК. Слід віддати належне команді НУБіПУ, якій очевидно не вистачило сил та досвіду, аби нав’язати боротьбу такому супернику, але хлопці не розклеїлись та грали у свій футбол до фінального свистка та з повагою ставились до свого суперника. За цю дисципліну та самовіддачу гравців слід подякувати Артему Іллічову, який виховує непоганих гравців та справжніх чоловіків. Так, в атаці нічого не створили, але і на такий рахунок його команда певно не заслуговувала. Натомість «торговий» продемонстрував свою гру, до якої звикли її вболівальник у сезоні минулому і вперше команда виглядала настільки впевнено у сезоні поточному. У футболі кажуть, що гра забувається, а рахунок залишається, але сподіваюсь, що в цьому випадку залишаться спогади про саму гру, а не розгромний рахунок.