Світла пам'ять Богдана Дерделя

Пішов з життя Богдан Дердель, гравець команди НУДПСУ. Колектив Футбольної асоціації студентів м. Києва висловлює глибоке співчуття сім'ї Богдана, рідним, близьким та друзям.
 
Серце Богдана перестало битися у суботу ввечері...
 
Вихованець павлоградського футболу мав реноме одного з найстабільніших у столичному регіоні. Розпочинав свої виступи у чемпіонаті Київської області в ірпінському НУДПСУ, а потім у його кар’єрі були фастівське "Динамо", пісківський "Рубін", з яким Богдан став бронзовим призером обласного чемпіонату три роки тому, та "Зоря" з Владиславки. На початку 2018 року перейшов до складу "Джуніорс". Загалом провів у чемпіонаті Київщини більше 120 матчів та забив 4 голи. Паралельно вдало проявляв себе у футзалі, виступаючи за "Skidka" (Ірпінь), з якою став чемпіоном Києва та дійшов до 1/4 фіналу Кубка України.
 
Під час виступів за НУДПСУ двічі ставав чемпіоном м. Києва серед студентських команд ВНЗ. Футбольна Асоціація студентів м. Києва, гравці, тренери, викладачі завжди пам’ятатимуть неоціненний вклад Богдана у нашу спільну справу.
 
Він залишиться з нами у наших серцях, діях та помислах.  Світла пам'ять!
 
 
31 липня 2018

 366 переглядів

 
 
123123