Збірна команда Київського університету ім. Бориса Грінченка – бронзовий призер IV Європейських студентських ігор

Збірна команда Київського університету ім. Бориса Грінченка – бронзовий призер Європи. Цей день, субота – 28 липня, безперечно увійде в історію вишу. Уперше представляючи університет на міжнародних змаганнях, «грінченківці» здобули місце у призерах.

У грі за 3 місце футбольного турніру IV Європейських студентських ігор у Коїмбрі (Португалія) команді Сергія Швеця протистояли студенти Університету Фехти (Німеччина). На цьому турнірі суперники уже зустрічалися одного разу – на груповому етапі. Та гра закінчилися з рахунком 0:0. Цього разу команди знову не змогли забити. Не виявив переможця і додатковий час. Справа дійшла до серії післяматчевих пенальті, у якій кияни були сильнішими – 3:2.

Матч «грінченківці» зіграли у наступному складі: 1. Дмитро Міхєєв, 2. Руслан Зубленко, 4. Євген Миколаюк, 5. Олег Чоботар, 6. Юрій Сапоненко, 8. Ярослав Піскун, 9. Владислав Мамчур, 11. Андрій Різник, 15. Владислав Труський (17. Артем Каторгін, 70+4), 16. Дмитро Пономаренко, 19. Павло Лідінфу (7. Данило Жуков, 50).

У серії пенальті влучними ударами відзначились Євген Миколаюк, Владислав Коба та Ярослав Піскун.

Отже, вітаємо команду Київського університету ім. Бориса Грінченка з бронзовими нагородами Європейських ігор! Також вітаємо з цим успіхом усіх, хто має відношення до Університету ім. Бориса Грінченка, ректора вишу Віктора Огнев’юка та спортивну студентську спільноту України!

 

Відео: https://youtu.be/8KQ_wUXH_oU

 
28 липня 2018

 289 переглядів

 
 
123123