«Грінченківці» у вісімці найкращих!

Зігравши унічию (1:1) з представником Литви, команда Київського університету ім. Бориса Грінченка вийшла до чвертьфіналу IV Європейських студентських ігор у Коїмбрі (Португалія).

Останній матч у групі «С» підопічні Сергія Швеця проводили з командою Університету Вітаутаса Великого, яка представляє литовське місто Каунас. Для виходу у 1/4 фіналу українцям достатньо було зіграти унічию. А перемога могла дозволити посісти навіть перше місце у квартеті.

Суперник «грінченківців» теж мав мотивацію. У перших двох матчах литовці зазнали поразки, тому хоча і втратили шанси на боротьбу за путівку у чвертьфінал, все одно намагалися здобути перші очки на турнірі. У першому таймі прибалтійці змогли нав’язати боротьбу команді «КУБГ», а за кілька хвилин до перерви навіть відкрили рахунок.

Звичайно, спочатку другого тайму підопічні Сергія Швеця додали в активності та дуже швидко зрівняли рахунок, реалізувавши пенальті. Свій другий м’яч на турнірі забив Владислав Коба.

До кінця матчу «грінченківці» мали суттєву перевагу, багато атакували, і все той же Коба мав виводити киян уперед, але невдало замкнув простріл з правого флангу. У підсумку гра завершилися нічиєю. Враховуючи, що у паралельному матчі цієї групи представник Німеччини переграв студентів Університету Порту (2:1), «грінченківці» кваліфікувалися у чвертьфінал з другого місця.

Суперником українців по першому раунду плей-офф буде команда Університету Руан з Нормандії (Франція), яка посіла перше місце у групі «D». Гра відбудеться у четвер, 26 липня, і почнеться о 20-30 за київським часом.