ФАСК на відпочинку. Перша частина

Літо – це пора відпочинку, а найкращим для наших футболістів та футзалісток є активний відпочинок та подорожі. Прес-служба ФАСК робить огляд сторінок соціальних мереж наших спортсменів та спробує дізнатись, як саме відпочивають та тримаю себе у формі студенти ФАСК.

Захисник команди Київського університету ім. Бориса Грінченка поділився селфі з партнерами по команді, яка вирушила на IV Європейські студентські ігри до Португалії. Гравець та його партнери по команді налаштовані рішуче на турнір та розуміють, що вони є обличчям нашої країни на футбольних полях Коїмбри.

 

Гравець жіночої збірної команди НПУ ім. Драгоманова Марія Васковець поділилась світлиною із культурної столиці України та зізналась Львову у коханні.

 

Капітан команди-чемпіона цього сезону Євген Миколаюк виклав у мережу перше фото з Коїмбри, де він виведе на поле своїх партнерів для участі у міжнародних змаганнях і вважає, що це буде незабутній досвід та незабутня мандрівка.

 

Також подорожує Європою один з лідерів Віце-чемпіонів Вищої ліги з футзалу серед студентів столиці Володимир Поночовний. Він поділився світлиною зі столиці технічного футболу у Європі – Барселони.

 

Анастасія Дмитренко разом із кращим тренером Першої ліги з футзалу серед чоловіків та своїм тренером команди НУФВСУ-КНТЕУ, що здобули бронзові нагороди в цьому сезоні серед жіночих команд ЗВО, Світланою Головіною хизуються золотими нагородами ІІ Чемпіонату України з пляжного футболу серед жіночих команд, що проходив днями в Одесі. ФАСК вітає наших переможниць!

 

В свою чергу кращий бомбардир цього сезону в змаганнях з футзалу серед жіночих команд ЗВО Анастасія Кліпаченко з НУХТу стала кращим гравцем ІІ Чемпіонату України з пляжного футболу. Непогану команду зібрала Світлана Головіна.

 

Гравець «Меркурію» з КНТЕУ Гліб Бухал встиг відвідати Туреччину та трохи відпочити перед початком нового сезону.

 

А після відпочинку Гліб очікував на старт нового сезону Української Прем’єр ліги, де він продовжить свій виступ за команду ПФК «Олександрія» під щасливим 13-м номером.

 

Капітан жіночої команди з футзалу НПУ ім. Драгоманова віддає перевагу морським хвилям та сонечку. Гарний відпочинок – залог вдалого учбового та спортивного року.

 

Діючий чемпіон Вищої ліги з футзалу серед студентських команд ЗВО Артур Розсолодін вирішив, що у футзалі він досягнув певних вершин і переключився на баскетбол разом з друзями.

 

 
29 липня 2018

 341 перегляд

 
 
123123