КУБГ в півфіналі Європейських Ігор!

Ввечері у четвер команда Київського університету ім. Бориса Грінченка грала у чвертьфіналі IV Європейських студентських ігор, які у ці дні відбуваються у Коїмбрі (Португалія). Суперником українців по першому раунду плей-офф була команда Університету Руан з Нормандії (Франція) – переможець групи «D».

Як і усі попередні зустрічі на турнірі, ця гра теж далась дуже важко підопічним Сергія Швеця. Суперники були гідні один одного. На кону була путівка у квартет кращих команд Європи.

Перший тайм закінчився нічиєю 0:0. А у другому «грінченківці» створили кілька небезпечних нагод, одна з яких завершилася голом у ворота французьких студентів. Черговий, уже третій за рахунком, м’яч у складі киян провів Владислав Коба. Українській команді залишалося втримати перевагу на протязі 6-7 хвилин, що хлопці і зробили. Тож, перемога 1:0 і команда Київського університету ім. Бориса Грінченка стає півфіналістом змагань.

Але спочивати на лаврах немає часу. Уже у п’ятницю вранці «грінченківцям» доведеться зіграти чергову зустріч. Суперником киян по півфіналу буде команда Смоленської державної академії фізичної культури, спорту і туризму з Росії. Гра відбудеться об 11 годині за київським часом.