Команда Сергія Швеця зазнала першої поразки на турнірі

Збірна команда Київського університету ім. Бориса Грінченка зупинилася за крок від фінального матчу футбольного турніру IV Європейських студентських ігор у Коїмбрі (Португалія). У грі 1/2 фіналу з рахунком 1:2 українці поступилися команді Смоленської державної академії фізичної культури, спорту і туризму з Росії.

Підопічні Сергія Швеця сильніше провели першу половину зустрічі. І за грою, і за гольовими нагодами «грінченківці» переважали суперника. Логічним завершенням тайму став гол Данила Жукова з близької відстані за кілька хвилин до перерви.

А ось на другий тайм у українців банально не вистачило сил. Справа в тому, що попередню гру, яка була виснажливою, команда «КУБГ» проводила ввечері. А півфінал був призначений на дев’яту ранку. Тобто, на відновлення сил у «грінченківців» була лише ніч. У росіян – доба.

Суперник української команди виглядав після перерви мобільніше, швидко зрівняв рахунок, а переможний гол забив за кілька хвилин до закінчення основного часу гри. На жаль, команда Сергія Швеця зазнала прикрої поразки, але зберігає шанси здобути бронзові нагороди турніру.

У грі за 3 місце команда Київського університету ім. Бориса Грінченка зустрінеться із студентами Університету Фехти (Німеччина). Нагадаємо, що команди уже грали між собою на груповій стадії. Той матч завершився нічиєю 0:0. Тепер суперникам доведеться визначити переможця.

Отже, у суботу, 28 липня, о 16-30 за київським часом «грінченківці» боротимуться за бронзу!