«Політехнік» яскраво обіграв НПУ ім. М. Драгоманова

У четвер, 11 жовтня «Політехнік» - НТУУ «КПІ» приймав у себе на стадіоні команду НПУ ім. М. Драгоманова. Гра відбувалася у рамках четвертого туру групи А першого етапу змагань з ФАСК. Для футболістів в пріоритеті є набрання очок так, як обидві команди поки що не входять, навіть, у трійку лідерів у турнірній таблиці. Тому гра, яку хлопці продемонстрували була захоплюючою та, водночас, розчарованою.

З перших хвилин матчу господарі заволоділи ігровою та територіальною перевагою. Досить швидко футболісти взяли під свій контроль м’яч і це дало позитивний результат. На другій хвилині Віталій Паляничка отримав шкіряного у карному майданчику опонента, вдало підлаштував ногу для удару та пробив у ближній кут воріт – 1:0. Після забитого швидкого голу ситуація на полі суттєво не змінилася. Підопічні Андрія Кондратовича продовжували активно пресингувати своїх суперників. Слід відзначити майстерну гру дев’ятого та одинадцятого номерів «Політехніка». Роман Коробко та Олександр Бондар самовіддано йшли у наступ і намагалися якомога довше протримати м’яча у себе під контролем. До того ж, перший виступав як диригент атак, а другий – пробивав по воротах, утім дещо точності в ударах не вистачало. Натомість, «драгоманівці» час від часу брали гру на себе. Проводили акцентовані атаки, заробляли декілька перспективних стандартів, але не зуміли витягти з цього ніякої користі. Тому, так і ні разу серйозно не потурбували голкіпера «Політехніка» в першому таймі. Та вже на сімнадцятій хвилині Євген Рудницький зумів подвоїти результат своєї команди – 2:0. Господарі розіграли вдалу комбінацію, по завершенню якої Роман Коробко дав точний пас на Євгена. Сімнадцятий номер влучно прострілив шкіряного у дев’ятку воріт. «Драгоманівці» загострювали свою гру дальніми ударами по воротах, однак жоден із прострілів не досяг своєї мети. Скільки б разів не намагався Віталій Мовчан створити загрозу біля воріт господарів, проте його ініціативність була проігнорована зі сторони товаришів. Тому й не дивно, що під завісу першого тайму Артем Іващенко остаточно розгромив надію суперників на забиття бодай одного голу. Хлопець отримав гарний навіс з лівого флангу від товариша по команді, й поцілив у сітку візаві – 3:0.

У другому таймі «Політехнік» поставив за мету оборонятися та йти у наступ лише через стрімкі контратаки. Було зрозуміло, що підопічних Андрія Кондратовича влаштовує рахунок і, що основним завданням буде збереження очок. «Драгоманівці» у другій половині гри почали активно йти вперед. Перші простріли у площину воріт були реалізовані із середини поля Олександром Рембезою. Значення для рахунку вони не мали, проте спроба загострити гру давала впевненості у грі команді. Незважаючи на чималу кількість позиційних атак, яку створювали «драгоманівці», як такої роботи для голкіпера суперника не було. Підопічні Мар’яна Марущука заробили безліч кутових, але отримати з цього якусь користь їм не вдалось. Господарі витримали натиск суперника, при цьому зуміли зберегти під контролем свій результат. Наприкінці другого тайму команда «Політехнік» - НТУУ «КПІ» була дуже близька до того, щоб оформити ще один гол у сітці суперника. Нагода, яка була створена із-за помилки Ярослава Семененко, була реалізована Віталієм Паляничкою. Футболіст здійснив удар у сторону воріт, при помилці Ярослава на виході після подачі штрафного. Однак, Віталій не зміг прострілити точно у сітку – м’яч пролетів вище поперечки.

У підсумку, гра завершилася із рахунком 3:0 на користь господарів. «Політехнік» - НТУУ «КПІ» виступив явним лідером у матчі із командою НПУ ім. М Драгоманова. Будемо сподіватися, що надалі футболісти покращать свою результативність та впевненість на полі. В цьому нам дадуть переконатися наступні матчі: НПУ ім М. Драгоманова проти КУ ім. Б. Грінченка та «Політехнік» НТУУ «КПІ» проти «Університету культури» КНУКіМ.