Київ представлений чотирма командами на XVIII Чемпіонаті України з футболу

З жовтня в Києві розпочалися футбольні матчі першого туру Конференції «Центр» XVIII чемпіонату України з футболу серед команд закладів вищої освіти – Футбольної студентської ліги України. 
Вперше у всеукраїнських змаганнях беруть участь 4 студентські команди, що представляють вищі навчальні заклади м.Києва: крім минулорічного чемпіона України - команди СК «КНТЕУ-Меркурій» (Київський національний торговельно-економічний університет), до всеукраїнських змагань долучились потужна команда «КУБГ» (Київський Університет ім. Б.Грінченка), що влітку виборала титул бронзових призерів IV Європейських студентських ігор, а також команди «КНУ» (Київський національний університет ім. Т.Шевченка) та «Легпром-КНУТД» (Київський національний університет технологій та дизайну). 

Такий потужний прорив серед студентського футболу в столиці став можливим завдяки плідній праці Футбольної асоціації студентів м.Києва під керівництвом Вадима Місюри, якого нещодавно було одноголосно переобрано на пост президента ФАСК на наступні 5 років.
Боротьбу у Студентській лізі України розпочали 16 команд, які складають Конференції «Захід» та «Центр».
Головною відмінністю чемпіонату стане розбита на дві групи А і Б Конференція «Центр». У кожній групі гратимуть по п’ять команд. На «Заході» за путівки у наступний раунд змагатиметься шістка учасників. 
Наші 3 столичні команди змагаються у групі Б і лише СК «КНТЕУ-Меркурій» увійшов до групи А Конференції «Центр». Є вже і перші перемоги. На виїзді команда КУБГ виборола перемогу з рахунком 5:2 у Національного університету державної фіскальної служби України (м. Ірпінь), а команда «КНТЕУ-Меркурій» вдома переграла ФК «Юнга-Морська академія» (Національний університет «Одеська морська академія») з рахунком 5:0. Найближчі матчі другого туру за участі наших команд «КНУ» та «Легпром-КНУТД» відбулись 9 жовтня.
Вітаємо наші команди з першими перемогами і бажаємо успішних не тільки стартів, а й результативних фінішів на футбольних полях України!

 
9 жовтня 2018

 170 переглядів

 
 
123123