Матч лідерів групи А

10 жовтня, у четвертому турі змагань ФАСК,  в групі А зустрілися команди які ще не зазнавали поразки в цьому сезоні. Національна академія внутрішніх справ приймала у себе в гостях Київський національний університет культури і мистецтв. Своїх улюбленців прийшли підтримати студенти академії які заповнили трибуни стадіону, така підтримка створили навколо матчу атмосферу свята та вболівальницького азарту.

Зі свистком про початок матчу, на полі одразу ж почалася безкомпромісна боротьба. Про що свідчить, дуже суперечливий зарахований гол Сергієнка Сергія на 3 хв, нападник отримав довгу передачу перебуваючи ближче до воріт ніж захисники. Після швидко забитого м’яча господарі почувалися більш впевнено, за такого перебігу подій вони бажали збільшити перевагу та активно тиснули на ворота суперника. На що команда з університету культури відповідала контр-випадами які нічим не закінчувалися. Один з таких призводить до зустрічної контр атаки, в якій на 18хв НАВС подвоює рахунок не без допомоги суперника, удар в сторону воріт гостей призводить до прикрої зрізки від захисника в ворота. Такий рахунок цілком влаштовував господарів, в той же час не входив в плани гостей, тому після пропущеного м’яча всі моменти в першому таймі були виключно у КНУКіМ. Вони контролювали м’яч та завдавали удари по воротах з різних дистанцій. Подачі з кутового закінчувалися нічим, впевнена гра голкіпера Воробйова Григорія  у карному майданчику дозволила зберегти “сухими” ворота господарів у першому таймі.

На другий тайм команди вийшли з абсолютно різними завданнями. Господарі хотіли зберегти, а бажано примножити успіхи першого тайму. А гостям втрачати було нічого, тому настанова від тренера була, показати свої найкращі якості та бійцівський характер. Тому гра в другому таймі перейшла більш тактичний напрямок, де краще себе почували гості. Вони контролювали м’яч та гострішими були в атаці. Два “стовідсоткових” гольові моменти на протязі декількох хвилин змарнували гості, де спочатку кутовий з ліва ледве не закінчився взяттям воріт, а потім аналогічна подача з права була заблокована захистом господарів. Інтригу в матчі на 66хв повернув капітан КНУКіМ, Джікія Кахабері віддає філігранну розрізну передачу та виводить один-на-один Двалі Сосо який перекидає голкіпера та скорочує відрив. Після цього команди провели серію замін з розрахунком підсилення гри але це нажаль тільки знизило темп гри, новачкам на полі було  важко увійти в таку гру. А гравці що грали з перших хвилин почали фізично здавати та почали багато фолити що вилилось у шість жовтих карток на двох та одну червону картку нападнику КНУКіМ.

Отже, рахунок на табло 2:1, такий результат виводить НАВС на перше місце групи А, а команда з Університету культури зазнає першої поразки в сезоні. У підсумку глядачі на трибунах побачили видовищний футбол та отримали купу емоцій.